opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Część, używam głównie za granica kraju. Nie ma żadnych problemów. Ja prawko ukraińskie mam od ponad 10 miesięcy i mialem już kilka kontroli ponieważ jestem kierowca zawodowym i dużo jezdze. Dowód polski tez mam od dowodziki.net. W Niemczech, Holandii i Belgii bez problemu te dokumenty wszędzie przechodzą. pozdrawiam

Szukam kogoś kto mi ogarnie jeszcze UK prawko. Polecicie kogoś? na dowodzikach nie ma niestety teraz w ofercie a tam niedługo będę jeździł i będę potrzebował lokalnego prawka. Myślę tez nad zamówieniem polskiego od dowodzików.
Husaria

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Husaria »

Witam złożyłem zamówienie właśnie wczoraj i jak przyjdą to dam znać co i jak Pozdrawiam💪
gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: gość »

czy dowód sprawdza się przy kontrolach policyjnych bądź granicznych?
pawcio

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: pawcio »

Sprawdza sie, ich dokumenty nie roznie sie niczym od oryginalnych.
Kris

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Kris »

Witam złożyłem zamówienie Też dam znać :D
gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: gość »

witam planuje kupic polski dowod do wyjazdu za granice orientuje sie ktos czy na kontrolach w niemczech przeszedlby bez problemu? I czy weryfikuja dane z dowodu?
Kris

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Kris »

W UE nikt nie sprawdzi Twojego dowodu chyba że zrobisz jakąś kradzież wezmą.odciski to będziesz.mial lipę jeśli kiedyś gdzieś miałeś.pobrane w danym kraju w którym zostałeś zatrzymany
Oni nie mają wglądu do Peselu itp
Weronika

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Weronika »

Z czystym sumieniem mogę polecić tą stronę-pełen profesjonalizm i dbałość o szczegóły. Mimo pewnych problemów z zamówieniem, kontakt @ szybki i profesjonalny, co zaowocowało rozwiazaniem problemu, z którego obie strony były zadowolone. Dla mnie numer jeden na rynku.
Gosc

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gosc »

Czy miał ktoś kontrolę w Holandii na tych dokumentach z dowodzilki ? A jak wygląda sytuacja z najnowszymi dowodami jak chce zdublować na kolegę który ma nowy dowód 2024. Czy to przejdzie ? Dziękuję.
ziomalll

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: ziomalll »

ja mialem kontrole wiele razy bo mieszkam na tureckiej dzielnicy w Hamburgu i często psy zatrzymują i nigdy problemow nie mialem. Dowodow od nich uzywam caly czas i zawsze wszystko jest git. W Holandii i w Belgi mialem kontrole na prawku ukrainskim od nich i tez wszystko wporzo dowod tez przeszedl mimo ze zjarany bylem i pies widzial :lol:
ODPOWIEDZ