opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:26 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Scooby »

Temat ma trzy strony a ten się pyta czy ktoś zamawiał :lol: Może zamiast pisać zacznij więcej czytać?
Sanczez
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 08, 2023 5:40 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Sanczez »

Siemka potwierdzam. Właśnie odebrałem jakość jest prawie jak orginał jedyne co się moge przczepic to że w UV nie święcą. Ale tak jak najbardziej polecam :)
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Odebrałem paczkę dzisiaj i jestem mocno zadowolony!!! Faktycznie plastiki jak oryginalne. Nie szukajcie gdzie indziej, tutaj jest najlepsza jakość i cena zajebista
!!
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

wszystko jak należy.... Jak oryginalne.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Musiałem zamówić drugi dowód od nich bo po czasie mi się wcześniejszy trochę zajechał ale to dlatego że kreski nim robiłem i kruszyłem towar haha
Dowody wyglądają jak oryginalne i nie ma różnic żadnych. Świetna jakość polecam. Najlesze wyroby u https://dowodziki.net/ 8-)
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

A ja jestem troche zawiedziony tym że jest tak mało dostepnych wzorów. Jakość polskich dokumentów jest 1do1 ale mały wybór jest.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

polecam allegrowicza :)
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

eleganckie macie dowodziki tylko tak jak pisali wyzej oferte to byscie mogli poszerzyc chlopaki. Ja bym potrzebował naprzyklad slowackich a ich niewidze w ofercie niemieckich rowniez lub czeskich dowodzikow.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Produkty macie dobrej jakosci jak dowód osobisty oba modele, ale mała różnorodność. Brakuje dużo kolekcjonerskich dokumentów które bym chętnie u was nabył takich jak przykladowo dyplomy kolekcjonerskie itd. Ogólnie jakościowo polecam bardzo tylko produktów wiecej sie by przydalo miec do wyboru. pozdr
mewka

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: mewka »

zgadza się nalezalo by zebyscie poszezyli oferte a do jakosci sie nie mozna pszyczepic. Dobra robote robia chlopaki naprawde 1do1 jakosc
ODPOWIEDZ