dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Awatar użytkownika
PostacFikcyjna
Posty: 57
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 10:30 pm

dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: PostacFikcyjna »

Wszystkie strony umieszczone na tym rankingu https://dokumentykolekcjonerskie.com to strony wyjebkowe. Scam i oszustwo! Przestrzegam!
wkurwionyy

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: wkurwionyy »

Potwierdzam,wszystkie strony z rankingu to wyjebki tego samego goscia
jebac kutasa

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: jebac kutasa »

prawie wszystkie te strony to jeden i ten sam kutas je zrobil
marecki
Posty: 13
Rejestracja: pt lis 11, 2022 12:47 pm

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: marecki »

Koleś tylko co chwile zmienia nazwy domen ale sposob dzialania wciaz ten sam. Wyludza kryptowaluty.
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

UWAGA LUDZIE CZYTAJCIE OPINIE! dokumentykolekcjonerskie.com oraz dokumentykolekcjonerskie.ru to lewy ranking stron na którym są umieszczone same wyjebkowe strony!! TO OSZUŚCI! ZAPOZNAJCIE SIĘ Z MOJĄ OPINIĄ TO NIE STRACICIE KASY!
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

marecki pisze: śr wrz 21, 2022 11:45 am Koleś tylko co chwile zmienia nazwy domen ale sposob dzialania wciaz ten sam. Wyludza kryptowaluty.
Przelewy też chętnie przyjmuje hahaha skurwiel :lol: . Ktoś tutaj na forum miał dane tego cwela. Zaplace za te dane proszę o info
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

A ja Wam moi drodzy powiem co się wydarzyło. Ten wyjebkowicz obsrał się że tyle osób wkurwionych na niego jest i sam wyłączył tą stronę skleppiracki.ru. Zaraz będzie robił następne strony i odcinał się od tych poprzednich. Wie dobrze, że jest ktoś kto ma jego dane i w każdej chwili może je upublicznić aby ludzie go dojechali. Wszystkie te rankingi i te stronki wyjebkowe to robota jednego i tego samego gościa i wiem, że jest ktoś na tym forum kto ma jego dane i nawet zdjęcia ale wiem też że póki co nie bardzo chce te dane upublicznić. Trzeba go namówić :lol: :lol: :twisted: a później przeorać gościa i mu wybić z głowy scamy :x
pcoll
Posty: 2
Rejestracja: śr sty 18, 2023 9:32 pm

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: pcoll »

zbyszekk [email protected]
To adres oszusta z ogłaszamy 24. Kłamie i po dwóch dniach nie odpowiada. Żadnego dyplomu nie dostaniecie. Jak ktoś ma namiar na tego fiuta to poproszę. 1200 zł wyłudził.
Sklep piracki też mnie orznal na 300 euro w bitcoinach.
Trzebaby było takim gnojom po ryju nawalić.
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Bardzo mnie zastanawia to jak wy ludzie trafiacie na te wyjebkowe stronki? na forum macie kilka dobrych sklepów podanych i całe działy założone dla nich i opinie. Jest w czym wybierać
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.com - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Wyjebka jak talala. Nawet czasu nie marnujcie. Nic wam nie wyśle tylko na kase was skroi.
ODPOWIEDZ