Page 1 of 1
Pytanie o założenie konta w banku i jdg
Posted: Fri Oct 04, 2024 9:33 pm
by Nowyy
Cześć, czy na kolekcjonerski dowód z losowymi danymi w tym wygenerowanym sztucznie peselem jestem w stanie założyć konto w banku oraz jdg ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.
Re: Pytanie o założenie konta w banku i jdg
Posted: Tue Oct 08, 2024 11:08 am
by mariusz67
Cześć kolego na wygenerowane dane na polskich dokumentach za granicą założysz wszystko bo nie mają obce kraje dostępu do naszej bazy obywateli, ale w Polsce to nie przejdzie także nawet nie cuduj. Aby założyć to co chcesz w Polsce to musisz sobie zamówić dowód klona np. na dokumenciki.net