Page 9 of 9

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Thu Nov 07, 2024 9:20 pm
by Banita1988
Czy ktoś może podesłać ich pracę potrzebuje 2015/2019 w kozackiej jakosci

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Fri Nov 08, 2024 3:09 pm
by denis
Naprawdę nie zauważyłeś zdjęć i filmu na ich stronie?

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Sun Nov 10, 2024 8:55 am
by Banita1988
A nikt prywatnym zakupem się nie może pochwalić???

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Tue Nov 12, 2024 1:27 pm
by denis
Banita1988 wrote: Sun Nov 10, 2024 8:55 am A nikt prywatnym zakupem się nie może pochwalić???
Coś z głową masz? Ktoś ma wrzucać zdjęcia swoich plastików? Chyba zaraz bana dostaniesz bo spamujesz i głupotą próbujesz zarazić.

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Wed Nov 13, 2024 1:39 pm
by mariusz
:idea: :idea: :idea: :idea: Jakość jest bardzo w porządku jak oryginal :!: :!: :!: :!: :!: ale mam problem mianowicie taki że ze swojej głupoty źle wypełniłem formularz no i na dokumenciku mam błędne dane. Czy ktoś miał podobny problem? Da się z dokumencikami dogadać o zniżkę jakąś lub wymianę na nowy w cenie juz zakupionego? Wydałem 2tyś i mimo zajebiaszczej jakości dokument niestety jest bezuzyteczny bo ma literówki. Czy ktos może mi coś doradzić? Dzieki z góry i pozdro

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Sun Nov 17, 2024 7:12 pm
by qqq
Wytestowałem w zachodnich bankach i w fintechach. Sprawdziły się więc polecić mogę gorąco. Jedynie co to troche mało wzorów oferują ale te co są dopracowali perfect!

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Tue Nov 19, 2024 10:39 am
by flagowiec
Banita1988 wrote: Sun Nov 10, 2024 8:55 am A nikt prywatnym zakupem się nie może pochwalić???
Debili jak widać nie brakuje. A dasz mi żonke podmuchać? :lol: :lol: :lol:

Doczekam się na czeski wzór kiedyś Panowie dokumenciki? Kiedy wprowadzicie go do oferty?
Zamawiałem ostatnio ukraińskie prawko i polecam. Jakość b.dobra ale to nie jest jednak to czego ja potrzebuje. Ja potrzebuje prawka z bardziej cywilizowanych miejsc świata. Pozdro i czekam na info

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Fri Nov 22, 2024 11:01 am
by Guest
Do weryfikacji w bitomatach https://shitcoins.club/ nadają się idealnie te plastiki. Polecam ;)

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Fri Apr 25, 2025 10:45 am
by kosteck
Świetnie i polecam wszystkim. Wrócę na pewno!!

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Posted: Mon Jul 07, 2025 2:08 pm
by klient
https://dokumenciki.net/ najlepszy sklep ze wszystkich! polecam!