dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Banita1988
Posts: 4
Joined: Thu Nov 07, 2024 8:46 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Banita1988 »

Witam czy ktoś może podesłać zdjęcia ich wyrobu??? Interesuje mnie najbardziej "C"
:idea:
User avatar
denis
Posts: 210
Joined: Fri Nov 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by denis »

Naprawdę nie zauważyłeś zdjęć i filmu na ich stronie?
Denissssss

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Denissssss »

Witam mam pytanie czy za granicą miał ktoś kontrolę na dowodzie i prawku ?
Krzysiek

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Krzysiek »

Ktore prawko lepiej zamówić aby po Europie śmigać ukraińskie czy polskie.Czytalem gdzieś ,że do naszych mają dostęp.
Jejajej
Posts: 1
Joined: Mon Dec 30, 2024 11:15 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Jejajej »

Polecam z całego serca! Super ze ich znalazłem. Napewno jeszcze tu wroce.
Aaaz

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Aaaz »

Co się stało ? Portal nie działa ... Mail nie działa ... Zwinęli ich ?
User avatar
denis
Posts: 210
Joined: Fri Nov 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by denis »

Wszystko działa jak należy.
https://dokumenciki.net/
###?

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by ###? »

Czy jest tu ktoś kto zamawiał w tym roku dokumenty z dokumenciki.net i płacił za pośrednictwem revolut?
Jeśli tak to proszę o informację z tym związane bo złożyłem zamówienie ale nie mam dokładnych danych na które mam wysłać kryptowalute, podali mi tylko numer portfela a revolut prosi o imie i nazwisko do tej osoby chyba że mam zaznaczyć że to mój portfel to wtedy wystarczy sam numer portfela.
Może mi ktoś pomóc w tej kwestii? Pierwszy raz mam do czynienia z czymś takim i nie wiem jak sie za to zabrać od wczoraj wysyłam im wiadomości na maila i nic. A poza tym znalazłam dwie takie same strony z tym samym adresem e-mail z tym że na jednej dowód jest tańszy o jakieś 200zł o co chodzi ?
kosteck

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by kosteck »

polecam, trzymają cały czas wysoki poziom.
Post Reply