opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
szybcior
Posts: 1
Joined: Tue Mar 12, 2024 3:21 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by szybcior »

czesc wszystkim, pytanie mam przed zakupem mianowicie
czy owym dowodem bede wstanie odbierac oraz nadawac przesylki poprzez poczte polska?
Pola
Posts: 3
Joined: Wed Mar 13, 2024 6:42 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Pola »

Który sklep bardziej polecacie dowodziki.net czy dokumenciki.net? I czy ktoś z was zakładał konto w zagranicznym banku, albo w banku typu revolut? Będę wdzięczna za szybka odpowiedz.
Ziomal

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Ziomal »

Paola zamawialas z którejś z tych stron co pytałaś?
Jak tak to mogłabyś jaka opinie dać.Dzieki
User avatar
denis
Posts: 210
Joined: Fri Nov 18, 2022 8:52 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by denis »

Temat ma 9 stron a ty paole dopytujesz z ostatniego posta ?
Defendu
Posts: 6
Joined: Sat Feb 10, 2024 10:49 am

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Defendu »

Niedawno przyszła paczka od dowodziki.net którą zamawiałem do Niemiec. Dowód osobisty wygląda idealnie, niczym nie różni się od oryginalnego dowodu. W Niemieckim banku konto założyłem bez żadnego problemu. Polecam wszystkim dowodzik.net
Mazda
Posts: 3
Joined: Tue Apr 16, 2024 1:49 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Mazda »

Witam Wszystkich
Czy ktoś wie może cofnęli mi jiemieckie prawo jazdy w niemczech nue miałem nigdy polskiego czy mogę się poruszać na ukrainskim prawku w polsce? Z góry dziękuję!!
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

polecam
Guest

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Guest »

suuuper jakość, dowodziki.net godni polecenia!
Gość.

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by Gość. »

Witam serdecznie. Zwracam się do ludzi z forum którzy już przeżywali kontrole w Niemczech na takim dowodzie. Nie będę ukrywał że mam lipę jeżeli chodzi o prawo jazdy w niemczech. Wpadłem na pomysł że dowód i prawko zrobię z prawdziwymi danymi od kolegi, tylko będzie moje zdjęcie.
Teraz pada pytanie czy to przejdzie przy niemieckiej kontroli?
Wiem ze sprawdzają dane czy np. Nie jestem poszukiwany w ich telefonach. Widzą zdjęcie prawdziwego dowodu? Czekam na odpowiedź
edek

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post by edek »

Przezywalem kontrole w niemczech w holandii i belgi i w dani. Nigdy nie mialem zadnych problemow a jezdze bardzo duzo samochodem bo taka mam prace.
Post Reply