Page 6 of 7

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Thu Jun 20, 2024 8:29 am
by Amithiel
dyplomik wrote: Thu Jun 06, 2024 7:44 pm Cześć wszystkim!
Robię dyplomy jak i zarówno dużo innych tego typu dokumentów. Czekam na weryfikacje na forum i dodam swoje ogłoszenie. Za kilka dni moja oferta bedzie zamieszczona na forum a ja z chęcią przyjme wszystkie Wasz zlecenia! :)

Trzymajcie się!
Proszę o kontakt

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Sat Jun 22, 2024 5:21 am
by Lucek
Jak Pan ruszy , proszę o kontakt

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Sat Jun 22, 2024 3:53 pm
by Hutsar
Podpinam się, licencjat

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Sun Jun 23, 2024 9:42 am
by ForumowcZ
Bardzo proszę o kontakt w wiadomej sprawie pozdrawiam

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Thu Jun 27, 2024 12:40 pm
by geniuszka336933
benjaminfranklin wrote: Sun Mar 10, 2024 9:49 pm Dyplomów ten problem nie dotyczy bo nie są one dwustronne, tylko świadectwa mają ten problem i zawieszam póki co możliwość ich wykonania na stałe chyba że komuś defekt nie przeszkadza. Od razu mówię, że nie powinien on wpłynąć na "autentyczność" świadectwa, ale wolę informować o defekcie, niż nie informować i sprzedawać klientom wadliwy produkt. Proszę moderatorów o zaakceptowanie tej wiadomości.
Cześć,
proszę o kontakt/namiary. Potrzebuję dyplom II stopnia.

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Sat Jun 29, 2024 7:38 am
by zalamana1313
Ja również proszę o kontakt!

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Mon Jul 01, 2024 2:29 pm
by PanLic
dyplomik wrote: Thu Jun 06, 2024 7:44 pm Cześć wszystkim!
Robię dyplomy jak i zarówno dużo innych tego typu dokumentów. Czekam na weryfikacje na forum i dodam swoje ogłoszenie. Za kilka dni moja oferta bedzie zamieszczona na forum a ja z chęcią przyjme wszystkie Wasz zlecenia! :)

Trzymajcie się!
Działa Pan jeszcze? ;-)

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Wed Jul 03, 2024 2:23 pm
by gosc1
Proszę o kontakt, dyplom I stopnia

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Wed Jul 03, 2024 5:16 pm
by denis
Jesteśmy w trakcie weryfikowania użytkownika @dyplomik
Na 99% za kilka dni pojawi się nareszcie oczekiwana przez wiele osób oferta z dyplomami i świadectwami.
Prosimy o chwilę cierpliwości!

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Posted: Wed Jul 03, 2024 9:27 pm
by Kaliszewska
Podpinam się, również potrzebuje potrzebuje dyplomu- licencjat. Proszę o kontakt.