Page 4 of 7
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Thu May 02, 2024 4:27 am
by Qkrehdwn
Cześć,
@Benjaminfranklin, czy mogę poprosić o kontakt w prywatnej wiadomości? Lub jak odpiszesz mi w jakiej formie możemy się skontaktować to podam do Ciebie mojego maila

tylko proszę daj znać!
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Tue May 07, 2024 7:26 pm
by Mowmikate
Banjaminfranklin proszę o kontakt potrzebuję dyplomu ukończenia studiów 1 stopnia
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Tue May 07, 2024 8:09 pm
by rokrokrok
Napisałam maila proszę o odpowiedz
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Wed May 08, 2024 4:50 am
by bobinz
Cześć, również proszę o kontakt, potrzebuję dyplomu I stopnia
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Wed May 08, 2024 9:26 am
by Johndoe
Czy Pan Benjamin jest aktywny

?
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Wed May 08, 2024 3:15 pm
by Mominka
Benjamin jak mogę się z tobą skontaktować ?
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Wed May 08, 2024 8:28 pm
by Lucek
Hej Benjamin , odezwij się w sprawie „tematu” .
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Thu May 09, 2024 7:56 pm
by Vantom
Część ,
czy mógłby napisać do mnie ktoś od świadectwa ukończenia LO i dokumentów 1 stopnia studiów?
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Fri May 10, 2024 9:07 am
by Aster
@Benjaminfranklin
Ja także potrzebuję dyplom ukończenia studiów wyższych, (aktualnie jedna osoba, ale może będzie chetna jeszcze druga osoba).
Proszę o informację jak można się skontaktować.
Trafiłam tutaj bo na szczęście zaczęłam szukać informacji o kolekcjonerskich dokumentach

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Posted: Sat May 11, 2024 7:40 am
by wiktoriaa1106
Benjaminfranklin ogłaszasz się a w ogóle nie ma z Tobą kontaktu, nikomu nie odpisujesz. Czy tak działa to Forum? Może potrzebna jest akcja administratora, bo nie rozumiem jak można się ogłaszać i olewać ludzi.