Page 4 of 9
dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Wed Jan 25, 2023 1:40 pm
by zdolny_kolekcjoner
Seria D jest równie dobrze dopracowana jak seria C. Bez obaw możesz zamawiać

Wszystkie ich produkty testowałem i nie mam zastrzeżeń żadnych.
dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Wed Feb 01, 2023 9:37 pm
by Kamilabella
Pilnie potrzebuje starego dowodu tego seria "A" czy da sie z nimi dogadac zeby go zrobili?
dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Sat Feb 04, 2023 3:06 am
by Guest
Ostatnie modele serii A tracą ważność w tym roku z tego co kojarzę

Nie robią serii A. Seria C i D tylko. Jakość b.dobra.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Sat Feb 18, 2023 10:41 pm
by Scooby
Dokumenciki już osiągneli maksimum. Robią prawdziwe arcydzielo. Wczoraj doszła paczka. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony i tak dalej trzymajcie tylko dodajcie więcej wzorów

Dowody osobiste i seria C i seria D są wykonane idealnie.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Sun Feb 19, 2023 7:51 pm
by Guest
wszystko tak jak mialo być, polecam
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Mon Feb 20, 2023 6:18 pm
by Guest
Widze same dobre opinie o dokumenciki.net i ja się wypowiem, chociaż z początku myślałem że sami sobie piszą te opinie żeby się promowac...
Produkt wykonany szybko, wysyłka sprawna na drugi dzień była juz u mnie paczka. Pierwsze zamówienie za pobraniem żeby sprawdzić wszystko ale nastepne już będą opłacane bitcoin bo wychodzi taniej o 15%.
Sam produkt przerósł moje oczekiwania bo nie potrzebowałem aż takiej dobrej jakości bo chciałem odebrać tylko paczkę na poczcie a jak widać z tym można wszystko:) Kto się zna na temacie ten wie... Pozdro dla dokumenciki.net i dla kolekcjonerów z forum

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Tue Feb 21, 2023 4:59 pm
by Guest
good job!
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Wed Feb 22, 2023 11:40 pm
by Guest
najlepszy sklep czekam na uk prawko i czeskie.
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Sun Feb 26, 2023 9:12 pm
by Guest
Polski dowód kolekcjonerski zaskoczył mnie jakościowo. Jest lepiej niż się spodziewałem. Nie ma sie do czego przyczepić.orz
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Posted: Tue Mar 07, 2023 3:01 am
by Guest
dokumenciki naprawdę spoko nikt nie pozna że to fejk.