dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Jolo

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Jolo »

Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu za granicę?
Na przykład do Niemiec :?:
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

A jest jakas roznica czy zamawiasz do Polski czy za granice? Zamawiam tak samo za granice i w Polsce zawsze placilem btc i wiekszej roznicy nie zauwazylem
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

No kurde powiem wam forumowicze drodzy ze faktycznie znają się na rzeczy dokumenciki. Jakość prima sort.
Polecam
marekkk

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by marekkk »

Wszystko w porzadku. Paczka dzisiaj doszla i jakosc jest taka jak deklarują.
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Czy dokumenty niemieckie kiedys bedzie mozna zamowic? Polskie dokumenty polecam jak najbardziej. Szukam niemieckich w rownie dobrej jakosci. Ktos pomoze?
User avatar
denis
Posts: 210
Joined: Fri Nov 18, 2022 8:52 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by denis »

Myślę, że najszybciej odpowiedź uzyskasz pisząc do nich na maila.
Arti

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Arti »

Jolo wrote: Sun Sep 10, 2023 7:36 pm Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu za granicę?
Na przykład do Niemiec :?:
Witam. Muszę przyznać, że jak na razie jestem zadowolony z obsługi. W prawdzie dopiero co złożyłem zamówienie z wysyłką za granicę, ale na zadane e-mail-owo pytania, otrzymuję szybkie i konkretne odpowiedzi. Bardzo jestem ciekaw jakości zamówionego „produktu”. Mam kilku potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani złożeniem zamówień. Jak tylko otrzymam zamówienie, na pewno się odezwę ;)
edyta

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by edyta »

Postanowiłam zamówić kilka produktów do kolekcji i musze przyznać że są genialnie wykonane.
Dowody polskie obydwa modele dostępne na stronie nie różnią się niczym od oryginałów.
Prawo jazdy ukraińskie idealne.

Co tu wiecej powiedziec moge... Polecam i licze na rabat na przyszłe zamówienia.
Bardzo konkretni.
Guest

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Guest »

Jakosc bardzo dobra ale zamowilem ekspress i mial byc w 24godziny a okazalo sie ze byl trzy dni pozniej i czuje sie troche poszkodowany bo potrzebowalem dokumenciku na wczoraj. Popracujcie nad szybszą dostawą bo ekspres nie jest tani bo zaplacilem az 600zl a doszła paczka później niż powinna.

Jakość produktu oceniam 10/10
Obsługa 10/10
Dostawa: 5/10
Arti

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post by Arti »

Arti wrote: Thu Sep 28, 2023 5:11 am
Jolo wrote: Sun Sep 10, 2023 7:36 pm Czy ktoś ma doświadczenie w zamawianiu za granicę?
Na przykład do Niemiec :?:
Witam. Muszę przyznać, że jak na razie jestem zadowolony z obsługi. W prawdzie dopiero co złożyłem zamówienie z wysyłką za granicę, ale na zadane e-mail-owo pytania, otrzymuję szybkie i konkretne odpowiedzi. Bardzo jestem ciekaw jakości zamówionego „produktu”. Mam kilku potencjalnych klientów, którzy byliby zainteresowani złożeniem zamówień. Jak tylko otrzymam zamówienie, na pewno się odezwę ;)
Witam.
Dzisiaj otrzymałem zamówiony "produkt".
Czas oczekiwania 9 dni.
Biorąc pod uwagę fakt, że była to wysyłka za granicę, wydaje mi się ok.
Muszę przyznać, że jest to konkretna firma, która dotrzymuje danego słowa.
Jak powiedzieli, tak zrobili.
Cena adekwatna do jakości "produktu".
Zapewniam, że to nie był ostatni raz, kiedy skorzystam z ich usług.
Oczywiście poleciłem znajomym.
Gorące pozdrowienia dla ekipy 8-)
Post Reply