Page 30 of 30

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Wed Jul 10, 2024 12:01 pm
by Szewa
I jak ktoś już korzystał z dyplomik.com ??

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Thu Jul 11, 2024 6:53 pm
by Matury szukam
J/w

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Mon Jul 22, 2024 3:33 pm
by Karolina
Bojka wrote: Thu May 11, 2023 9:06 pm
Narshy wrote: Sun May 07, 2023 4:09 pm Proszę o informację czy [email protected] to oszuści czy robią dyplomy tylko w średniej jakości? Widzę że na wszystkie pozostałe strony nie ma co liczyć i chyba nie pozostaje nic innego jak przerobić dyplom w jakimś Gimpie, chyba że do sierpnia znajdzie się ktoś wiarygodny. :(
Cześć
Robią dyplomy ale bardzo słabej jakości , gra nie warta świeczki
Oczekują zdjęcia gdzie od 2020r zdj w dyplomach to wycofali także wzory przestarzałe , bez jakichkolwiek zabezpieczeń.
To są oszuści, sama się nabrałam, brałam pod uwagę taką możliwość i sama sobie jestem winna ale ostrzegam innych

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Tue Jul 30, 2024 8:32 am
by papi maverick
Ma ktoś kogoś sprawdzonego?

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Sun Aug 04, 2024 2:30 pm
by zalamana1313
Czy ktoś wie co dzieje się z dyplomikami?? Nie odpisują na maile, a ja jestem pod ścianą :(

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Fri Aug 09, 2024 12:58 pm
by papi maverick
zalamana1313 wrote: Sun Aug 04, 2024 2:30 pm Czy ktoś wie co dzieje się z dyplomikami?? Nie odpisują na maile, a ja jestem pod ścianą :(
Jak Ci się spieszy, to zapomnij...

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Sat Jan 04, 2025 2:46 pm
by Zuben
Witam ktos aktualnie sprawdzony co wykonuje dyplom potwierdzający kwalifikację w zawodzie?

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Thu Jan 16, 2025 10:04 am
by menq
Cześć,szukam dyplomu kolekcjonerskiego ukończenia szkoły technicznej.Zapraszam pw