Page 3 of 4

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Fri May 12, 2023 2:33 pm
by leciax22
emekem wrote: Wed May 10, 2023 2:42 pm
denis wrote: Tue May 09, 2023 5:30 pm
emekem wrote: Mon May 08, 2023 3:34 pm

Tak, otrzymałem filmik.
Mogę prosić o filmik na maila?
Oczywiście
czy też mogę prosić filmik?

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Sat May 13, 2023 10:20 am
by Kompostownik
Na szczęście nie wyjebka ;)
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Sat May 13, 2023 11:15 pm
by Guest
Mogę poprosić o filmik?

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Wed May 17, 2023 10:05 am
by Lejla12345
Mogę prosić o filmik na mejla?

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Wed May 17, 2023 7:15 pm
by Koko
Witam.Denis,czy mogę prosić o kontakt mailowy/priv ? Pozdrawiam

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Wed May 17, 2023 7:16 pm
by Koko
Witam.Denis,czy mogę prosić o kontakt mailowy/priv ? Pozdrawiam

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Tue Jun 20, 2023 8:56 pm
by Daenerys
Kompostownik wrote: Sat May 13, 2023 10:20 am Na szczęście nie wyjebka ;)
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać..
Dokupiłem tez suplement, jest Ok. Wydrukowany na papierze ksero o wyższej gramaturze.
Możesz pokazać jak to wygląda? Jakieś foto urywki?

Jak w temacie - dyplom Ukończenia Politechniki z lat 2000-2008

Posted: Fri Jun 30, 2023 2:26 pm
by SamperFi
Poszukuje bo niestety oryginał zaginął :) a po tylu latach szukać to ja sobie mogę.
Zapłacę 4000 zł za komplet - mgr.inż
Ludziom, którzy marzy się kasa bez efektu z góry dziękuje za omijanie postu, testuje wszystko co kupuję
zapraszam do kontaktu

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Sat Jul 08, 2023 4:24 pm
by Duplikat
Przecież możesz wnioskować o duplikat nawet po tylu latach
Wolisz wyjebać 4 k za wyjebke niż iść do dziekanatu po duplikat i zapłacić pare gorszy ? Xd

Ludzie nigdy nie przestaną zaskakiwać

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Mon Aug 07, 2023 1:25 pm
by janusz2548
Potrzebuje dyplomu drugiego stopnia (mgr)
Będę wdzięczny za uczciwy konktakt