Page 3 of 7

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Sun Jul 21, 2024 8:00 am
by 3r34
PostacFikcyjna wrote: Wed Jul 17, 2024 7:20 pm Doczekałem się, 10 dni trwała realizacja i wysylka czyli dość długo, ale wygląda na to, że było warto bo wygląda to naprawde bardzo dobrze :D jutro mi ktoś przyniesie oryginalny egzemplarz to porównam i dam znać czy wszystkie szczegóły się zgadzają i czy nie pochwalilem dnia przed zachodem słońca ;)
hej, jak tam, dostałeś już paczkę i podzielisz się wrażeniami?

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Mon Jul 22, 2024 4:13 pm
by cinson21
Czy jest ktoś kto wykonuje pieczątki danej uczelni?

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Tue Jul 23, 2024 10:12 pm
by Eojtek
Witam. Dyplomik czy informacja o odpisaniu każdemu na maila jest aktualna? Napisałem parę dni temu i cisza 😉

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Thu Jul 25, 2024 4:54 am
by Klaudia889
Brak odpowiedzi na maile od początku lipca. Czy komuś odpisują? Nie dostałam zamówienia a składałam 2 krotnie. Dziś złożyłam zamówienie po raz 3. Nie dostaję odpowiedzi na maile

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Thu Jul 25, 2024 5:33 am
by Suszi
Od paru dni cisza i tylko jedno potwierdzenie wysylki przez forumowicza, nie wygląda to idealnie póki co.

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Thu Jul 25, 2024 8:43 am
by papi maverick
PostacFikcyjna wrote: Wed Jul 17, 2024 7:20 pm Doczekałem się, 10 dni trwała realizacja i wysylka czyli dość długo, ale wygląda na to, że było warto bo wygląda to naprawde bardzo dobrze :D jutro mi ktoś przyniesie oryginalny egzemplarz to porównam i dam znać czy wszystkie szczegóły się zgadzają i czy nie pochwalilem dnia przed zachodem słońca ;)
I jak?
Generalnie, by Twoje zamówienie zostało zrealizowane, to używałeś jakichś magicznych zaklęć? Pytam, bo od 3 tygodni mailuję i nadal nic.

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Fri Jul 26, 2024 10:12 am
by Winiedzi
Witam, jestem zainteresowana dyplomem pracy magisterskiej. Ktoś już coś dostał?

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Mon Jul 29, 2024 4:27 pm
by waldekdyplomy
Jest szansa na jakąś odpowiedź na maila czy za dużo roboty ?😅

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Wed Jul 31, 2024 5:14 pm
by Dixihe
Czy ktokolwiek otrzymał odpowiedź na maila?

Re: dyplomik.com - opinie, wzory, dyplomy i świadectwa

Posted: Thu Aug 01, 2024 8:27 am
by michus
Witam
Poszukuje dyplomu mgr lub inż. Wzór możliwie jak najstarszy, najlepszy były taki obowiązujący w latach 2003-2008