Page 19 of 30

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Sun Jun 18, 2023 6:29 pm
by Canis27
Dzień dobry
Dlaczego mój post nie został opublikowany?

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Sun Jun 18, 2023 9:43 pm
by moon
zdolny_kolekcjoner, rowniez prosilbym o kontakt. potrzebowalbym dyplomu licencjata

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Sun Jun 18, 2023 10:52 pm
by Eduardos
Hejka. Jestem zainteresowany. Napisz proszę maila ;)

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Mon Jun 19, 2023 5:54 pm
by ANDRM
Cześć, na czym stanęło to rozeznanie rynku dyplomów? Większość odpowiadających jest zainteresowana, ja też, myślę że dam radę zapłacić do 3tys. Podobnie jak innym zależy mi na czasie.
Sorki, może jestem ciemny, ale o co chodzi z tym kontaktem na mail? Próbowałem napisać bezpośrednio do któregoś innego użytkownika i też nie wiem jak to się robi.

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Mon Jun 19, 2023 8:17 pm
by Canis27
ANDRM
Wszyscy prosimy o kontakt na meila by dogadać szczegóły. Czekamy na zdolnego kolekcjonera który chyba się trochę zdeklarował w kwestii dokumentów ale tajemniczo milczy

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Wed Jun 21, 2023 9:34 am
by Przem
Mnie też ciekawi czy ktos dostał takie świadectwo. W sumie sam bym takie zamówił :D

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Sun Jun 25, 2023 11:12 am
by Canis27
Płacę 3500zł za dokument. Czekam na chętnego .

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Tue Jun 27, 2023 11:30 pm
by Guest
Czy ktoś zamawiał od Pana Bueno? Potrzebuje dyplomu i się zastanawiam nad nim lub nad zdolny kolekcjoner

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Thu Jun 29, 2023 4:44 am
by Canis27
Bueno to sciema zdolny kolekcjoner nie zostawił żadnego kontaktu do siebie więc jak chcesz zamówić coś u niego

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Posted: Fri Jun 30, 2023 6:00 pm
by ANDRM
Canis27 wrote: Mon Jun 19, 2023 8:17 pm ANDRM
Wszyscy prosimy o kontakt na meila by dogadać szczegóły. Czekamy na zdolnego kolekcjonera który chyba się trochę zdeklarował w kwestii dokumentów ale tajemniczo milczy
W tym rzecz, że nie mogę do nikogo tutaj wysłać wiadomości prywatnej, ani maila. Wie ktoś dlaczego? Pytałem Administratora przez formularz kontaktowy, ale nie mam odpowiedzi. Może mam coś źle ustawione?