Page 2 of 4

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Thu May 04, 2023 5:20 pm
by emekem
Bojka wrote: Tue Feb 21, 2023 2:48 pm Znalazłem legitną osobę która wykonuje dyplomy, lecz jakość wykonania moim zdaniem przeciętna.
Szukam dalej z bardzo dobrą jakością wykonania ,także dawajcie znać jak uda się komuś zdobyć z zadowalająca jakością :D


Dla osób dla których jakość nie jest najważniejsza to ponizej macie maila
[email protected] - zachowaj ostrożność podczas dokonywania transakcji z tym użytkownikiem, to może być oszust!
Płatność za pobraniem lub odbiór osobisty w różnych miastach
Dodatkowo wysyłają zdjęcia przed wysłaniem z różnych kątów
Skorzystałem - wysłali fotkę dokumentu, poprosiłem o filmik. Odpisali, że wyślą jutro przed wysyłką, zobaczymy ;)

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Sat May 06, 2023 9:51 pm
by denis
Czy otrzymałeś filmik z widocznym produktem?

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Sun May 07, 2023 2:19 pm
by Canis27
Jak otrzymałeś fotkę dokumentu to czemu tu nie załączyłeś. Już sam adres @interia śmierdzi na kilometr

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Sun May 07, 2023 9:16 pm
by Kompostownik
emekem wrote: Thu May 04, 2023 5:20 pm
Bojka wrote: Tue Feb 21, 2023 2:48 pm Znalazłem legitną osobę która wykonuje dyplomy, lecz jakość wykonania moim zdaniem przeciętna.
Szukam dalej z bardzo dobrą jakością wykonania ,także dawajcie znać jak uda się komuś zdobyć z zadowalająca jakością :D


Dla osób dla których jakość nie jest najważniejsza to ponizej macie maila
[email protected] - zachowaj ostrożność podczas dokonywania transakcji z tym użytkownikiem, to może być oszust!
Płatność za pobraniem lub odbiór osobisty w różnych miastach
Dodatkowo wysyłają zdjęcia przed wysłaniem z różnych kątów
Skorzystałem - wysłali fotkę dokumentu, poprosiłem o filmik. Odpisali, że wyślą jutro przed wysyłką, zobaczymy ;)
Chyba też skorzystam.. póki co nic innego nie znalazłem.
Jak oceniasz jakość? Pieczątki i podpisy wszystkie są?

RADZĘ ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ, GDYŻ [email protected] MOŻE OKAZAĆ SIĘ WYJEBKĄ.

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Mon May 08, 2023 3:34 pm
by emekem
denis wrote: Sat May 06, 2023 9:51 pm Czy otrzymałeś filmik z widocznym produktem?
Tak, otrzymałem filmik.

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Mon May 08, 2023 4:49 pm
by Canis27
Do tego gamonia
Dokumenty.pro - wyjebka już pisałem gość w połowie ustaleń przestał odpisywać

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Tue May 09, 2023 5:30 pm
by denis
emekem wrote: Mon May 08, 2023 3:34 pm
denis wrote: Sat May 06, 2023 9:51 pm Czy otrzymałeś filmik z widocznym produktem?
Tak, otrzymałem filmik.
Mogę prosić o filmik na maila?

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Wed May 10, 2023 2:42 pm
by emekem
denis wrote: Tue May 09, 2023 5:30 pm
emekem wrote: Mon May 08, 2023 3:34 pm
denis wrote: Sat May 06, 2023 9:51 pm Czy otrzymałeś filmik z widocznym produktem?
Tak, otrzymałem filmik.
Mogę prosić o filmik na maila?
Oczywiście

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Thu May 11, 2023 9:11 pm
by Bojka
Kompostownik wrote: Sun May 07, 2023 9:16 pm
emekem wrote: Thu May 04, 2023 5:20 pm
Bojka wrote: Tue Feb 21, 2023 2:48 pm Znalazłem legitną osobę która wykonuje dyplomy, lecz jakość wykonania moim zdaniem przeciętna.
Szukam dalej z bardzo dobrą jakością wykonania ,także dawajcie znać jak uda się komuś zdobyć z zadowalająca jakością :D


Dla osób dla których jakość nie jest najważniejsza to ponizej macie maila
[email protected] - zachowaj ostrożność podczas dokonywania transakcji z tym użytkownikiem, to może być oszust!
Płatność za pobraniem lub odbiór osobisty w różnych miastach
Dodatkowo wysyłają zdjęcia przed wysłaniem z różnych kątów
Skorzystałem - wysłali fotkę dokumentu, poprosiłem o filmik. Odpisali, że wyślą jutro przed wysyłką, zobaczymy ;)
Chyba też skorzystam.. póki co nic innego nie znalazłem.
Jak oceniasz jakość? Pieczątki i podpisy wszystkie są?

RADZĘ ZACHOWAĆ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ, GDYŻ [email protected] MOŻE OKAZAĆ SIĘ WYJEBKĄ.


Robią dyplomy ale tragicznej jakości , podpisy powklejane , na każdej stronie podpis jest taki sam.
Pieczątki są ale tak samo jak z podpisami wklejone chyba w Canvie
Przestarzałe wzory z przed 10 lat

Gość bierze 2k za gówno które każdy może sobie zrobić


Nie polecam !

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Posted: Fri May 12, 2023 2:32 pm
by leciax22
Czy ma ktoś jakiś legitny kontakt? Nie zależy mi na nie wiadomo jak rewelacyjnej jakości, ale żeby w miarę to wyglądało.