dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszuści!!!!!!!!!!!!!!!!! CZYTAJCIE OPINIE O FAŁSZYWYM SKLEPIE JAKIM SĄ dokumenty-kolekcjonerskie.com
NIE DAJCIE SIE OSZUKAĆ I CZYTAJCIE OPINIE dokumenty-kolekcjonerskie.com OSZUŚCI!!!
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Zgadza się i niestety muszę potwierdzić że strona https://dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszustwo i wyłudzają pieniądzę.
Sama kilka dni temu padłam na kasę niestety. Jedynie co mi pozostało to ostrzegać innych przed oszustami z dokumenty-kolekcjonerskie.com... Uważajcie i trzymajcie się z daleka i sprawdzajcie opinie na tym forum bo użytkownicy są bardzo dobrze poinformowani i wszystkie strony oszustów zostały już tutaj wymienione. Przy zamawianiu dokumentów kolekcjonerskich trzeba zachować ostrożność i korzystać tylko z polecanych i sprawdzonych ofert takich jak dowodziki np. ktorych baner jest na stronie tutaj u góry. Nauczka na przyszłość... I tak mam szczęście że nie wzięłam więcej, bo chciałam od razu trzy więc wtedy strata już by była ogromna jak na moją kieszeń.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

TAK stronka dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszustwo!!! NIE NABIERAJCIE SIĘ I NIE NABIJAJCIE PORTFELI TEMU CHOREMU POJEBOWI BLISKIEMU MATEUSZOWI!!!

Ludzie !! W Polsce działają z polskimi dokumentami tylko dwa sklepy które nie walą w chuja i mają dobrą jakość. Nie będę reklamował tutaj bo w tym temacie to może być akurat antyreklama dla tych sklepów ale ja nie wiem jak można nabierać się na stronki typu te dokumenty-kolekcjonerskie.com bo wystarczy użyć wyszukiwarki i od razu wiemy co jest pięć. Do póki będziecie się nabierać na oferty tego frajera tak długo jego stronki będą działały i powstawały nowe. To nieświadomość ludzi powoduje że na rynku dokumentów kolekcjonerskich jest dużo oszustów. Nie ma się co oszukiwac.

Kurwa aż oczy mnie bolą jak czytam Wasze komentarze. Ilu jeszcze wyjebanych będzie i oszukanych? Ile takich opini przeczytam jeszcze na temat tych sklepów?

Wystarczy wejść na stronę główną na te forum i od razu widzicie które sklepy mają dobrą renomę i mają swoje działy tutaj. . ZAMAWIAJCIE OD NICH ALBO DALEJ DAWAJCIE DYMAC SIĘ NA KASĘ.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

nawet ssl nie mają dokumenty-kolekcjonerskie.com i oszustami są największymi. Wysyłasz kasę i w zamian otrzymujesz ogromne NIC. Oszuści to są i na nich uważajcie i opinie czytajcie :D Nie robią dokumentów kolekcjonerskich, dowodów ani prawka kolekcjonerskiego czy też świadectw i certyfikatów. To są zwykli oszuści którzy ograbią was z pieniędzy. Unikajcie jak ognia tej stronki dokumenty-kolekcjonerskie.com
Bojka
Posty: 18
Rejestracja: śr lut 15, 2023 2:46 pm

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Bojka »

Gość pisze: ndz mar 26, 2023 2:49 pm nawet ssl nie mają dokumenty-kolekcjonerskie.com i oszustami są największymi. Wysyłasz kasę i w zamian otrzymujesz ogromne NIC. Oszuści to są i na nich uważajcie i opinie czytajcie :D Nie robią dokumentów kolekcjonerskich, dowodów ani prawka kolekcjonerskiego czy też świadectw i certyfikatów. To są zwykli oszuści którzy ograbią was z pieniędzy. Unikajcie jak ognia tej stronki dokumenty-kolekcjonerskie.com


Wystarczy że oferują wpis do listy studentów , po tym już można stwierdzić ze to wałek


Wpis jest praktycznie niemożliwy a na pewno nikt tego nie zrobi jakiemuś randomowi z internetu.
Jak już to takie rzeczy robią w wąskim i znanym gronie.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Dokładnie tak jak napisał Bojka.
Ta strona jest tego samego cwela co dowodprawko.com - tu obiecuje warstwe elektroniczną z zaprogramowanym czipem rfid wraz z odciskami palców. haha a na dokumenty-kolekcjonerskie.com oferuje wpisy do systemu haha

Gośc obiecuje niestworzone rzeczy. Mógłby sprzedawać wycieczki w kosmos autobusem. Tylko idioci się na to nabierają.
mar

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: mar »

potwierdzam znam kogoś kogo oszukali. dokumenty-kolekcjonerskie.com - wszystkie opinie o tym że oszukują są prawdziwe.
uwaga na oszusta

dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszust i czytajcie opinie

Post autor: uwaga na oszusta »

nie wolno wam dawac nabierać się na dokumenty-kolekcjonerskie.com bo to oszuści i banda scamerów. Wyłudzają kaskę od naiwnych ludzi. Czytajcie opinie zanim wyślecie pieniądzę. Uwaga na dokumenty-kolekcjonerskie.com OSZUST
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Macie racje niestety ja dałem się wyjebać bo nie przeczytałem wcześniej... Nauczke mam teraz... Trudno ważne że trafiłem na to forum i znalazłem uczciwą firme dzięki temu.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

https://dokumenty-kolekcjonerskie.com/ to jedno wielkie oszustwo. Radzę wam uważać nie nabierajcie się na takie gówno. Na tej stronie dokumenty-kolekcjonerskie.com nie robią żadnych dokumentów tylko wyłudzają pieniądzę. Za wszystkim stoi niejaki Mateusz Bliski którego dane tutaj już były podawane na forum. Stary frajer oszust i scamer. Przestrzegam wszystkich!!! Nie wyślą dokumentów kolekcjonerskich tylko wyłudzą od was kasę!!!
ODPOWIEDZ