Dyplom licencjacki

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Aga

Dyplom licencjacki

Post autor: Aga »

Czy ma ktoś namiar na sprawdzony kontakt. Już 2 razy mnie oszukano. Scan zdjęć były ok, ale po zapłacie kontakt się urwał i przesyłka nie dotarła. Czy ktoś kiedyś dostał dyplom naprawdę? Mam wrażenie, ze wszyscy w necie to oszuści.
Anna

Re: Dyplom licencjacki

Post autor: Anna »

UWAGA OSZUST:

Mi ogarnial ten pan [email protected]

Denis edit: PROSZĘ WSTAWIĆ ZDJĘCIA TEGO CO OGARNĄŁ [email protected]. Jeżeli nie, to znaczy, że nic nie ogarnął i to kolejne oszustwo

UWAGA OSZUST
Aga

Re: Dyplom licencjacki

Post autor: Aga »

No właśnie, już tak szybko nie uwierzę. Mam wrażenie, ze pozytywne opinie piszą sobie oszuści, którzy tłumaczą, że to konkurencja pisze im negatywne opinie. Kiedy człowiek zaufa, oni perfidnie okradają. Nie rozumiem dlaczego nie wysyłają dokumentu skoro scan raz wyglądał naprawdę dobrze. Byłam pewna, że skoro zdjęcie pokazywało dobre wykonanie (i nie płaciłam zaliczki) to tym razem dostanę super przesyłkę. Po wpłacie kontakt się natychmiast urwał.
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Dyplom licencjacki

Post autor: denis »

My na ten moment jeżeli chodzi o dokumenty kolekcjonerskie typu prawo jazdy, dowod osobisty, karta pobytu polecamy https://dokumenciki.net/

Jeżeli chodzi o świadectwa, dyplomy itd. to nie polecamy nikogo. Sami oszuści. Jest niby jedna osoba, która wrzucila zdjęcia z pieczątkami i jakimś tam swoim wyrobem, ale to też nie mamy pewności... Czekamy aż ktoś zweryfikuje produkty tego Pana.

Czytajcie opinie na naszym forum! Powstało po to aby walczyć z oszustami w tej branży.
Lejla12345
Posty: 10
Rejestracja: sob mar 25, 2023 10:59 am

Re: Dyplom licencjacki

Post autor: Lejla12345 »

Czy znalazła się jakaś osoba która robi dyplomy studiów?
ODPOWIEDZ