dokumencik.com.pl to totalne gówno

dokumencik.com.pl oraz dokumenciki.eu sklep ten ma do zaoferowania dużo dokumentów kolekcjonerskich, zapoznaj się z ofertą na ich stronie internetowej.
Gość

dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

takie gówno od nich otrzymałem.

Brak hologramów i jakich kolwiek zabezpieczeń!!!!!!!!! Wygladaja jak zabawka dla dzieci tania.

Odradzam wszystkim dokumencik.com.pl mają najgorszą jakość z jaką się spotkałem. Rozjechany wzór, zdjęcie twarzy które zablurowałem jest wielkie i nieproporcjonalne do wzoru, wzór pełen błędów i ogólnie straszna kicha. Francuskie prawo jazdy to samo. Po prostu to sie nie nadaje do niczego! NIE ZAMAWIAJCIE Z DOKUMENCIK.COM.PL. TO WYGLĄDA JAK ZABAWKA JAKAŚ DLA DZIECI.
daw90
Posty: 2
Rejestracja: ndz gru 18, 2022 8:36 pm

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: daw90 »

u ciebie to i tak niezle wyglonda ja otzymałem jeszcze wieksze gówno szerokim lukiem omijadz
Gość

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

Zamawiacie jakiś szajs z gównostrony i dziwicie się później że wam przysłali zabawkę? Opis z ich strony:

Produkujemy i sprzedajemy karty legalnie, ponieważ nie naruszją one żadnych praw własności intelektualnej. Karty nie zawierają żadnych znaków zabezpieczających, których produkcja jest nielegalna. Wszystkie karty dostępne w naszym sklepie są zabawkami i używanie ich w celach identyfikacyjnych jest całkowicie zabronione! Kupno oraz posiadanie naszych kart jest zupełnie legalne, jednakże używanie ich w celu potwierdzenia swojego wieku lub uprawnień, których nie posiadamy jest zabronione i może prowadzić do kłopotów z prawem.

Jeżeli chcesz zakupić karty aby popełnić przestępstwo, pamiętaj że posiadamy Twoje wszystkie dane i bez zawahania przekażemy je Policji (adres dostawy, IP komputera, zdjęcie itp). Tak więc jeszcze raz przypominamy, że używanie kart dostępnych w naszym sklepie w celu popełnienia przestępstwa jest ZABRONIONE!

UNIKAĆ JAK OGNIA.
Gość

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

daw90 pisze: ndz gru 18, 2022 8:40 pm u ciebie to i tak niezle wyglonda ja otzymałem jeszcze wieksze gówno szerokim lukiem omijadz
to teraz już w sumie wiem jacy ludzie od nich zamawiają hahahaha
Gość

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

Porażka nie zamawiajcie. Aż oczy przetarem z wrażenia jak to gówno zobaczyłem co mi wysłali. To nawet w 30% nie przypomina oryginalnych dokumentów.
Gość

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

Współpracują z psami. Potwierdzone info.
Megafon
Posty: 10
Rejestracja: sob lut 04, 2023 10:23 pm

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Megafon »

unikajcie bo też mialem z nimi perypetie
Gość

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

gówno straszne robi dokumencik.com.pl nie polecam i radze czytac opinie zanim zamówicie bo nie będziecie zadowoleni.
Jerzyniewierzy

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Jerzyniewierzy »

Totalne gówno. Przelałem 200 € na konto Robert Urban i nie otrzymałem zamówienia. Reklamowałem przez Bank, ale nie dostałem zwrotu przelewu.
Gość

Re: dokumencik.com.pl to totalne gówno

Post autor: Gość »

dokumencik.com.pl to ma same slabe opinie dlatego ze sa po prostu slabi a ich dokumenty sie nie nadaja do niczego. Nie polecam szajs straszny. Strata pieniedzy i czasui
ODPOWIEDZ