dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
zdolny_kolekcjoner
Posty: 46
Rejestracja: pt lis 18, 2022 6:08 pm

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: zdolny_kolekcjoner »

Seria D jest równie dobrze dopracowana jak seria C. Bez obaw możesz zamawiać :) Wszystkie ich produkty testowałem i nie mam zastrzeżeń żadnych.
Kamilabella
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 9:50 pm

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Kamilabella »

Pilnie potrzebuje starego dowodu tego seria "A" czy da sie z nimi dogadac zeby go zrobili?
Gość

dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

Ostatnie modele serii A tracą ważność w tym roku z tego co kojarzę :) Nie robią serii A. Seria C i D tylko. Jakość b.dobra.
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:26 pm

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Scooby »

Dokumenciki już osiągneli maksimum. Robią prawdziwe arcydzielo. Wczoraj doszła paczka. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolony i tak dalej trzymajcie tylko dodajcie więcej wzorów 8-) Dowody osobiste i seria C i seria D są wykonane idealnie.
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

wszystko tak jak mialo być, polecam
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

Widze same dobre opinie o dokumenciki.net i ja się wypowiem, chociaż z początku myślałem że sami sobie piszą te opinie żeby się promowac...
Produkt wykonany szybko, wysyłka sprawna na drugi dzień była juz u mnie paczka. Pierwsze zamówienie za pobraniem żeby sprawdzić wszystko ale nastepne już będą opłacane bitcoin bo wychodzi taniej o 15%.
Sam produkt przerósł moje oczekiwania bo nie potrzebowałem aż takiej dobrej jakości bo chciałem odebrać tylko paczkę na poczcie a jak widać z tym można wszystko:) Kto się zna na temacie ten wie... Pozdro dla dokumenciki.net i dla kolekcjonerów z forum 8-)
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

good job!
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

najlepszy sklep czekam na uk prawko i czeskie.
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

Polski dowód kolekcjonerski zaskoczył mnie jakościowo. Jest lepiej niż się spodziewałem. Nie ma sie do czego przyczepić.orz
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

dokumenciki naprawdę spoko nikt nie pozna że to fejk.
ODPOWIEDZ