dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

Racja, modus operandi się zmienił :D tera będą je*b*ać na ziemniaka w paczce albo ewentualnie nawet pustą paczkę hahaha. Sku*r*wysyn jest tak bezczelny, ze on musi mieszkać gdzieś za granicą bo w Polsce by się bał że ktoś go spotka nawet pod głupim sklepem i mu dop*i*erdoli.

JE*B**AĆ KU*R*WE ZŁODZIEJA Z DOWODPRAWKO.COM.

JE*B*AĆ CIE KU**RW*O MATEUSZ BLISKI.


Pankracy,.
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

Uśmiałem się jak przeczytałem cały temat hehe. Czego to oszuści nie wymyślą. Pieprzyć was oszuści z dowodprawko.com!!!!
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

potwierdzam dowodprawko.com to oszuści!!!!!
Bloodwitcher

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Bloodwitcher »

Witam. Uwazac trzeba rowniez na " dokumenty premium " a mianowicie RADEK URBAN. To rowniez sa zlodzieje ktorzy zeruja na naiwnosci ludzi.
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

dowodprawko.com to banda oszustów. Nie robią dokumentów a wyłudzają pieniądzę od klientów a raczej swoich ofiar.
Piotre

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Piotre »

Dowódprawko oszuści mnie tez oszukali
Klient

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Klient »

Uwaga na klienta totalne oszustwo nic nie robi kasę prubuje wyciągać i udaje że zrobi dokumenty totalny oszust UWAGA
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

kase ukradl mi!!! dowodprawko.com to scamer i wyludzil ode mnie pieniadze uwazajcie na kurwe oszusta
Gość

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Gość »

Mnie tez wyjebal chuj osrany. Czytałem na forum że to jakiś bliski. Ktoś wie gdzie mieszka ta kreatura?
Smalec
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 13, 2023 8:06 pm

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Post autor: Smalec »

dowodprawko.com to oszust, potwierdzam.
Oferuję nagrodę 10k€ za pomoc w znalezieniu go.
Zainteresowanych zapraszałam do kontaktu na mejla [email protected]
ODPOWIEDZ