dokumentykolekcjonerskie.ru - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Awatar użytkownika
PostacFikcyjna
Posty: 57
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 10:30 pm

dokumentykolekcjonerskie.ru - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: PostacFikcyjna »

https://dokumentykolekcjonerskie.ru/ tak samo jak dokumentykolekcjonerskie.com to scam i niby ranking stron udających sklepy z dokumentami kolekcjonerskimi. Wszystkie strony na obu tych rankingach to oszustwo! Po wplaceniu pieniędzy kontakt się urywa!
wkurwiony

Re: dokumentykolekcjonerskie.ru - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: wkurwiony »

zgadza się wszystkie te strony to wyjebki te wszystkie rankingi to jedna i ta sama gnida
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.ru - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

UWAGA LUDZIE CZYTAJCIE OPINIE! dokumentykolekcjonerskie.com oraz dokumentykolekcjonerskie.ru to lewy ranking stron na którym są umieszczone same wyjebkowe strony!! TO OSZUŚCI! ZAPOZNAJCIE SIĘ Z MOJĄ OPINIĄ TO NIE STRACICIE KASY!
Gość

Re: dokumentykolekcjonerskie.ru - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

A ja Wam moi drodzy powiem co się wydarzyło. Ten wyjebkowicz obsrał się że tyle osób wkurwionych na niego jest i sam wyłączył tą stronę skleppiracki.ru. Zaraz będzie robił następne strony i odcinał się od tych poprzednich. Wie dobrze, że jest ktoś kto ma jego dane i w każdej chwili może je upublicznić aby ludzie go dojechali. Wszystkie te rankingi i te stronki wyjebkowe to robota jednego i tego samego gościa i wiem, że jest ktoś na tym forum kto ma jego dane i nawet zdjęcia ale wiem też że póki co nie bardzo chce te dane upublicznić. Trzeba go namówić :lol: :lol: :twisted: a później przeorać gościa i mu wybić z głowy scamy :x
Mateusz Bliski

Re: dokumentykolekcjonerskie.ru - fałszywy ranking / scam / wyjebka

Post autor: Mateusz Bliski »

Moi drodzy forumowicze i ofiary tej kurwy która oszukiwała Was przez tyle lat i wyłudzała cięzko zarobione pieniądze oferując produkty których nigdy nie robił i nie wysyłał i zrywał kontakt po wysłaniu pieniędzy.

Modus operandi zawsze był i jest taki sam. Zmieniają się tylko szarty graficzne stron internetowych z ofertą dokumentów kolekcjonerskich takich jak dowód osobisty, prawo jazdy kolekcjonerskie, paszport kolekcjonerski i szereg innych produktów. Za wszystkimi stronami od kilku lat stoi jedna i ta sama osoba. Mateusz Bliski.

Wiele z tych stron już nie działa, co jakiś czas zmienia adresy gdy nazbiera się już kilku wyjebanych na hajs. Wrzucam linki żeby dobrze google to zaindexowało: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl

Zdjęcia załączam na kilku hostingach żeby nie zginęły:

Obrazek

Obrazek

https://i.imgur.com/yQhfHXL.jpeg

https://pasteboard.co/91fo7Uo1SALX.jpgDane tej kurwy:

Nazwisko: Bliski
Imię: Mateusz
Data urodzenia: 18.05.1987
Miejsce urodzenia: Wrocław
Imię ojca: Mikołaj
Imię matki: Krystyna
Nazwisko rodowe matki: Kowalczyk

Wkrótce więcej danych w tym możliwe miejsca przebywania / zamieszkania.
ODPOWIEDZ