nowa kolekcjonerska karta pobytu

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
Gość

nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Gość »

Witam czy ktoś zamawiał z Was ten produkt nowy który pojawił się na dowodzikach?

Chodzi mi o tą kartę pobytu https://dowodziki.net/order/kartapobytu/

Obrazek

Jak z jakością jest?
Gość

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Gość »

Wygląda jak oryginalna. Nie ma różnic zadnych.
emil
Posty: 3
Rejestracja: pn wrz 05, 2022 9:45 pm

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: emil »

gicik jest
Kamilabella
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 06, 2022 9:50 pm

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Kamilabella »

Czekałam na ten produkt dziekuje. Czy ktoś wie czy kiedyś będą takie promocje typu 15% jak jest na kryptowaluty przy zamowieniach pobraniowych? Nie umiem, nie znam się i nie wiem czy chce poznać się na kryptowalutach bo jakoś mnie to blokuje. Wydaje mi się to zbyt skomplikowane.
Gość

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Gość »

kryptowaluty nie są skomplikowane a szczególnie w dzisiejszych czasach... Chyba przesadza Pani troche :D
Awatar użytkownika
Scooby
Posty: 25
Rejestracja: pt lis 11, 2022 5:26 pm

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Scooby »

Kryptowaluty można kupić w bitomacie w każdym mieście w Polsce za gotówkę. Transakcja trwa dwie minuty i nie ma w tym nic skomplikowanego.
dominikaa
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 20, 2023 8:08 pm

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: dominikaa »

jaki czas oczekiwania jest na kolekcjonerskie karty pobytu od dowodziki.net? oraz jeszcze jedno pytanko czy można płacić innymi kryptowalutami niż bitcoin? chodzi mi o wysyłkę zagraniczną
Gość

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Gość »

The Polish fake residence card is very well made with the greatest care. I recommend you guys dowodziki.net greetings bless
Gość

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Gość »

Polish fake residence card looks like the original and is made very well. good job dowodziki.net
Gość

Re: nowa kolekcjonerska karta pobytu

Post autor: Gość »

nowy wzór wyśmienity wie ktoś czy będzie starszy wzór karty pobytu polskiej? w sumie już chyba tylko nowa bedzie sie nadawala bo je daja na rok? Czy na ile? wie ktos?
ODPOWIEDZ