Czym są dokumenty kolekcjonerskie?

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
katabek501
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 27, 2022 10:15 am

Czym są dokumenty kolekcjonerskie?

Post autor: katabek501 »

Dokumenty kolekcjonerskie są kartami imitującymi prawdziwe dokumenty, których używamy w sytuacjach formalnych, na przykład legitymując się. Kolekcjonerski dowód osobisty i prawo jazdy wyglądają dokładnie tak samo, jak oryginał. Dobrze i profesjonalnie wykonane przypominają go pod względem graficznym. Nawet znajdują się na nich zabezpieczenia. Gdzie można takie zamówić? Co najmniej kilka sklepów z tego forum zajmuje się projektowaniem wykonywaniem dokumentów kolekcjonerskim, które w sposób perfekcyjny imitują oryginały. Ale jest jedna różnica: można dowolnie wybrać, jakie zdjęcie się na nich znajdzie oraz jakie informacje. Sprawdzą się jako gadżet lub trudny do zapomnienia upominek. Warto przy tym pamiętać, żeby tego rodzaju gadżetu nie używać w urzędach, na posterunkach policji i w innych sytuacjach formalnych, w których proszeni jesteśmy o wylegitymowanie się. Nie jeden nie jest miejscem w sieci, w którym możemy zdobyć fałszywe dokumenty, a jedynie ciekawe kolekcjonerskie karty.

Kolekcjonerski dowód osobisty, kolekcjonerskie prawo jazdy – do czego służą?

Dokumenty kolekcjonerskie mogą być unikalnym upominkiem na przeróżne okazje. Dlaczego nie sprezentować komuś na osiemnastkę takiego dowodu osobistego? Albo w prezencie ślubnym pannie młodej (w końcu kobieta staje przed wyborem: zmienić nazwisko, czy też nie)? Panu młodemu również można kolekcjonerski dowód osobisty sprezentować, witając go na nowej drodze życia. A prawo jazdy? Może z okazji ukończenia kursu zawodowego, z okazji ukończenia uczelni wyższej oraz obrony pracy dyplomowej? Tutaj też mamy początek nowej drogi, samo prawo jazdy może być symbolem nowych uprawnień. Nie wspominając już o ukończeniu kursu na prowadzenie pojazdów dwukołowych lub czterokołowych. W sposób żartobliwy można pokazać bliskiej osobie, jak bardzo jest dla nas ważna. Taki dzień z pewnością będzie wspominać z humorem. Kolekcjonerskie dokumenty mogą być również elementem większej zabawy lub psikusa. Zastosowań jest naprawdę wiele. Jednak pamiętajmy o tym, by nie używać ich w sytuacjach formalnych.

Jak wyglądają kolekcjonerskie dokumenty?

Opracowana przez kolekcjonerów technologia sprawia, że kolekcjonerskie prawo jazdy lub kolekcjonerski dowód osobisty wyglądają, jak wierne kopie prawdziwych dokumentów. Przyczyniają się do tego: właściwa kolorystyka, mikrodruk, hologram, optyczne zmienne zabezpieczenia, grawerowany i wypukły druk, warstwa UV oraz zastosowanie znaków w alfabecie Braille'a. Dzięki tym wszystkim elementom dokument kolekcjonerski odwzorowuje na co dzień używane przez nas dokumenty. Dodatkowo można je personalizować wedle własnego uznania, dopasowując informacje w zależności od osoby, czy okazji. Dowolnie można wybrać zdjęcie. Te produkty cechuje również wytrzymałość i trwałość. Są wykonywane z tworzywa PCV. Sprawdzą się prze naprawdę licznych okazja, a sklep oferuje najlepszą jakość oraz najniższe ceny na rynku. Nadaje to szczególną wartość takiemu dokumentowi kolekcjonerskiemu. Dzięki trwałości wspólne chwile, w których towarzyszył nam taki dowód osobisty, można wspominać po wielu latach.
ODPOWIEDZ