skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Gość

Re: skleppiracki.ru to jebani oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

jezeli ktos ma namiar na niego to ja zaplace zeby mu utrzec nosa.
Gość

Re: skleppiracki.ru to jebani oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

złodziej jebany
waldemar
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 14, 2022 10:43 pm

Re: skleppiracki.ru to jebani oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: waldemar »

Bardzo nieprzyjemny typek za tym stoi. Mialem nieprzyjemność z nim korespondować kiedyś. Na szczęście ja nie dałem się oszukać finalnie.
Gość

Re: skleppiracki.ru to jebani oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

na rankingach są polecani ale problem w tym ze rankingi to oni sobie sami zrobili złodzieje pierdoleni
zdolny_kolekcjoner
Posty: 46
Rejestracja: pt lis 18, 2022 6:08 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: zdolny_kolekcjoner »

Drodzy Panowie i drogie Panie. Na forum jest kilka sklepów polecanych wystarczy wejść na stronę główną i wybrać sobie jakiś. Ja polecam https://dokukumenciki.net/

Unikniecie rozczarowań :D
kkk

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: kkk »

Tak właśnie myślałem. Głupi jestem i zamiast sprawdzić opinie o sklepiepirackim to po prostu zapłaciłem. Trudno nauczke mam. Przestrzegam innych!!!
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

zrobił mnie na hajs jak dzieciaka szkoga gadac uważajcie i nie dajcie sie nabrać oszustowi ze sklepu pirackiego skleppiracki.ru oszuści i scam
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

obiecywali dokumenty i oszukali
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

a mogłem wpisać po prostu sklep piracki opinie w wyszukiwarce i bym nie był lżejszy o pareset ojro :)
Wogkog
Posty: 3
Rejestracja: czw gru 29, 2022 10:21 am

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Wogkog »

OPINIA MOJA O SKLEPPIRACKI JEST TAKA ŻE TO ZŁODZIEJ, MANIPULANT I WYŁUDZA PIENIĄDZE OD LUDZI.

KIEDYŚ NIE BYŁO OPINI O SKLEPIEPIRACKIM DLATEGO LUDZIE SIĘ NABIERALI A TERAZ NABIERAJĄ SIĘ TYLKO TACY KTÓRZY NIE POTRAFIĄ KORZYSTAĆ Z GOOGLA. ROBIŁEM REASERCH O TYCH PANACH I UWAŻAM ŻE TO W ZASADZIE JEDEN PAN LUB DWÓCH PANÓW STOI ZA TYMI SKLEPAMI PRAKTYCZNIE WSZTSTKIMI FALSZYWYMI BO SĄ DO SIEBIE PODOBNE. GÓWNO OFERUJĄ A OBIECUJĄ DOKUMENTY KOLEKCJONERSKIE I JAKO JEDNI Z NIELICZNYCH PASZPORTY A W SUMIE TO CHYBA NAWET NIKT OPRÓCZ NICH NIE " OFERUJE " PASZPORTÓW KOLEKCJONERSKICH. DLATEGO LUDZIE DAJĄ SIĘ NABRAĆ BO NIGDZIE INDZIEJ NIE MA PASZPORTÓW A TEN ZŁODZIEJ OBIECUJE LUDZIĄ I OCZYWIŚCIE PO WYSŁANIU PIENIĘDZY PRZESTAJE SIĘ ODZYWAĆ! ZŁODZIEJU PIERDOLONY WIEM ŻE TO CZYTASZ I MUSISZ WIEDZIEĆ ŻE Z TYCH USŁUG KORZYSTAJĄ GŁÓWNIE BANDYCI I PRZESTĘPCY A TY ICH OSZUKUJESZ. SKLEPPIRACKI.RU TO JEST TO SAMO GÓWNO CO DOKUMENTYKOLEKCJONERSKIE.RU TO TEN SAM GOŚĆ CZEGO NIE TRUDNO SIĘ DOMYŚLIĆ TAK SAMO WIĘKSZOŚĆ TYCH STRONEK SCAMERSKICH. KTOŚ TUTAJ PISAŁ ŻE MA JEGO DANE A JA JESTEM W STANIE ZAPŁACIĆ ZA NIE DUŻO PIENIĘDZY I JESZCZE OFIAROWAĆ KOMUŚ OD SIEBIE PRZYSŁUGĘ ZA PODANIE MI NA TACY TEGO SKURWYSYNKA. PROSZĘ O INFO ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE NA PEWNO SIE ODEZWE.
ODPOWIEDZ