Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Awatar użytkownika
LewJaszyn
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 13, 2024 12:34 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: LewJaszyn »

benjaminfranklin pisze: ndz mar 10, 2024 9:49 pm Dyplomów ten problem nie dotyczy bo nie są one dwustronne, tylko świadectwa mają ten problem i zawieszam póki co możliwość ich wykonania na stałe chyba że komuś defekt nie przeszkadza. Od razu mówię, że nie powinien on wpłynąć na "autentyczność" świadectwa, ale wolę informować o defekcie, niż nie informować i sprzedawać klientom wadliwy produkt. Proszę moderatorów o zaakceptowanie tej wiadomości.
Witam Panie Benjaminie,
Potrzebuję dyplomu ukończenia studiów drugiego stopnia. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.
Wolfhart
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 19, 2024 10:18 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: Wolfhart »

Hej. Jak mogę się s Tobą skontaktować? Jestem zainteresowany ofertą.
Kenzo1978
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 19, 2024 10:36 pm

Re: LO / Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: Kenzo1978 »

benjaminfranklin pisze: pt mar 01, 2024 1:16 pm WAŻNA INFORMACJA :!:

Póki co zawieszam możliwość wykonywania świadectw ze względu na defekt który nagle się pojawił podczas druku, jest to wina zapewne głowicy drukującej. Wada ta dotyczy tylko świadectw. Na razie póki co nie wiem jak to rozwiązać, gdy tylko mi się uda to oferta świadectw będzie nadal dostępna.
Proszę o kontakt
kroxaaa

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: kroxaaa »

benjaminfranklin pisze: ndz mar 10, 2024 9:49 pm Dyplomów ten problem nie dotyczy bo nie są one dwustronne, tylko świadectwa mają ten problem i zawieszam póki co możliwość ich wykonania na stałe chyba że komuś defekt nie przeszkadza. Od razu mówię, że nie powinien on wpłynąć na "autentyczność" świadectwa, ale wolę informować o defekcie, niż nie informować i sprzedawać klientom wadliwy produkt. Proszę moderatorów o zaakceptowanie tej wiadomości.
Witam, jak mogę z tobą skontaktować?
Potrzebuję dyplom 1 stopnia. Bardzo proszę o kontakt 🙏🏻
AnonimowyAdam

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: AnonimowyAdam »

Jak się z tobą skontaktować ? Potrzebne świadectwo
Amithiel
Posty: 3
Rejestracja: sob mar 23, 2024 5:00 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: Amithiel »

Dobry wieczór. Poszukuje dyplomu ukończenia studiów II stopnia. Proszę o kontakt priv lub możliwy kontakt do osoby która się tym zajmuje. Dokument ma być "w miarę" wiarygodny. Będzie on tylko przeznaczony do stania na półce w domu, więc nie szukam czegoś w 100% idealnego, ale taki który na pierwszy rzut oka, laik się nie połapie.
Kamilajab
Posty: 3
Rejestracja: pn mar 25, 2024 12:42 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: Kamilajab »

Czy jest możliwość wykonania dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia? Proszę o kontakt.
bartek7891
Posty: 2
Rejestracja: wt mar 26, 2024 2:00 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: bartek7891 »

Potrzebuje dyplom mistrzowski , daj znać bo nie wiem jak do Ciebie napisać
Martusia
Posty: 2
Rejestracja: pt mar 08, 2024 6:42 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: Martusia »

AnonimowyAdam pisze: pt mar 22, 2024 1:16 pm Jak się z tobą skontaktować ? Potrzebne świadectwo
Witam, jestem zainteresowana dyplomem studiów pierwszego stopnia
grubywior21
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 09, 2024 8:08 pm

Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem

Post autor: grubywior21 »

Dzień dobry, proszę o kontakt, potrzebuje dyplomu
ODPOWIEDZ