opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
barracudamauna
Posty: 3
Rejestracja: śr sty 24, 2024 6:06 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: barracudamauna »

Czy są obecne również znaki UV na dowodach i prawkach od nich?
Niepewny

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Niepewny »

Takie prawko z Ukrainy idzie w Niemczech wymienić?
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

idzie wymienic
ANONIM

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: ANONIM »

Nie mieliście tak, że zamawiając, przyszedł wam dowód, który miał pogrubiona inną czcionkę w polu "imiona" niż oryginał. I różniła się czcionka daty urodzenia?
dzwoni_wisnia
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 07, 2022 12:31 am

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: dzwoni_wisnia »

ANONIM pisze: wt lut 13, 2024 7:14 pm Nie mieliście tak, że zamawiając, przyszedł wam dowód, który miał pogrubiona inną czcionkę w polu "imiona" niż oryginał. I różniła się czcionka daty urodzenia?
Nie zdarzyło się, chociaz ja od dokumencików zamawiam.... Z tego co wiem to jakość zbliżona, troche lepsi są dokumenciki.net ale czcionki wyglądają identycznie. Ogólnie ciężko dostrzec jakieś różnice. Ewentualnie pod lupą. Pozdro

Kiedy pojawią się w ofercie nowe wzory zagraniczne? I czy w ogole będą? Bo troche trace nadzieje...
gosciu

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: gosciu »

odebrałem wlasnie paczke
gicio miodzio :D jakos topka
Polecam
....serdecznie!
Ziomek

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Ziomek »

Zamawiał ktoś plastik z flaga uni i podpisem?
Jesli jest w ogóle możliwość.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

maja go w ofercie ale musisz na maila pisac. 100% jest bo go zamawialem kiedys
Defendu
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 10, 2024 10:49 am

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Defendu »

To ja mam do was takie pytanie: Latał już ktoś z was na poprzednim wzorze dowodu od nich samolotem? Nie mówię o tym najnowszym wzorze Dowodu osobistego bo podejrzewam, że nie posiada on wszystkich zabezpieczeń elektronicznych (Chyba, że się mylę?) i żeby nie było jakiejś wtopy na lotnisku.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Mozesz latac i na tym i na tym bo malo kto nawet w oryginalnych dowodach nowych wlacza wersje elektroniczna. W urzedzie sie pytaja ciebie czy wlaczyc czy nie. W Polsce jest to malo uzywane a wiec po prostu bedzie nieaktywne i ok. Nikt sie o to nie doczepi a jak masz watpliwosci to starszy model dowodu kolekcjonerskiego sie bardzo dobrze sprawdza.
ODPOWIEDZ