Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Tamper
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 17, 2023 11:07 am

Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Tamper »

Dzięki dokumentom kolekcjonerskim założyłem konto w banku na selfie, konto Revolut, wynająłem mieszkanie i nawet podjąłem legalną pracę w Niemczech i Holandii z odprowadzanymi składkami. Nie ma tam systemów, które by sprawdzały, czy osoba o danym peselu i numerze dowodu faktycznie istnieje w Polsce. W dużej mierze żyję formalnie jako inna osoba.

Zastanawiam się, czy jest możliwość podjęcia legalnej pracy w Polsce na takie dane. Pesel i numer dowodu są wygenerowane według algorytmu, czyli poprawne, ale na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że sprawa by wyszła przy płaceniu składek i podatku przez pracodawcę, bo taka osoba nie istnieje w polskim systemie. Dlatego sądzę, że nie jest to możliwe, ale może ktoś ma w tym jakieś doświadczenie.
Outlaw

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Outlaw »

Czyli normalnie w urzedzie jak zakladales numer podatkowy do podjecia legalnej pracy to bez problemu to przeszlo?
Gość

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Gość »

Za granicą bez problemu ogarniesz praktycznie wszystko. Żaden kraj nie udostępnia bazy danych osobowych swoich obywateli i jeżeli figurujesz i posługujesz się dowodem polskim lub innym ze strefy Schengen w jakimkolwiek kraju europejskim to możesz śmiało latać i ci nic nie grozi. Podobnie jest jak będziesz w jakimkolwiek kraju na świecie w którym nie potrzebujesz wizy a i na to tez są patenty różne. Dokumenty kolekcjonerskie wielu osobom uratowaly dupe w tym mi. Ci ktorzy sa poszukiwani teraz moga zyc sobie spokojnie bez cisnienia. Ja nawet samolotem latam sobie po europie na tych dowodach... pozdro
Outlaw

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Outlaw »

Przy lataniu samolotem to wiem;) kwestia urzedow i ich werefikacji, kolega kolegi kiedys w holandii zakladal to sprawdzali pod lupa i chyba swiatlem uv.. chyba ze ktos na rynku robi dowody kolekcjonerskie ze swiatlem uv;)?
Outlaw

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Outlaw »

Z warstwa uv, oczywiscie tam mialo byc😅
Tamper
Posty: 9
Rejestracja: wt sty 17, 2023 11:07 am

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Tamper »

Bez problemu uzyskałem numer podatkowy w Holandii na nieistniejącą osobę. PESEL i inne dane w dowodzie były poprawne pod względem algorytmu, ale zmyślone. Babka w urzędzie sprawdzała ten dowód bardzo dokładnie, porównywała zabezpieczenia ze zdjęciami na komputerze w dużym powiększeniu, patrzyła się na mnie i na zdjęcie kilka razy. No i nie zauważyła nic podejrzanego. A tego, czy taka osoba istnieje faktycznie w Polsce i jest zarejestrowana w systemie, to nie mają jak sprawdzić.

W Niemczech też pracowałem w ten sposób i miałem płacone ubezpieczenie zdrowotne.
Jabadabadu

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Jabadabadu »

Hej, potrzebuję dowodu do założenia revoluta. Nie chcę nikogo oszukiwać czy nic takiego. Po prostu strona z którą współpracuję pozwala na jedno konto przez co jestem ograniczony co do typów zleceń itd.

Ile trzeba wydać na dowodzik, by przeszło tylko i wyłącznie przez revoluta. Żadnych kont bankowych itd. nie potrzebuję.
Gość

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Gość »

dowod z dowodziki.net ten na fullu i zakładasz revoluta i nie tylko pozdro
Chudaryba
Posty: 3
Rejestracja: czw wrz 14, 2023 5:06 pm

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Chudaryba »

Witam
Mozna wiedziec gdzie Pan zamawial dowod

Z tego co czytalem Panski wpis to jakosc documentu jest swietna a ja
Szukam dokumenu dobrej jakosci
Xxx

Re: Podjęcie pracy z dowodem kolekcjonerskim

Post autor: Xxx »

Ciekawe czy to faktycznie tak z tym podjeciem pracy jest, wiem ze urzedy skarbowe w unii ze soba maja wymiane informacji, probowal ktos jeszcze ?
ODPOWIEDZ