dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
wafel

dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post autor: wafel »

Niestety nie czytałem wcześniej opini i zostałem oszukany przez stronę dokumenty-kolekcjonerskie.com
Są to oszuści ktorzy nie robią dokumentów kolekcjonerskich a jedynie co to wyłudzają pieniądze.
Uważajcie ludzie bo dokumenty-kolekcjonerskie.com to największy scam jaki jest.

Ktoś jeszcze został oszukamy? Czekam na info. Czy kasa którą wysłałem jest jeszcze do odzyskania czy przepadla na zawsze? Ktoś wie kto stoi za tymi oszustwami?
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post autor: Gość »

Chłopie przecież cały temat o nich jest. Poczytaj sobie viewtopic.php?t=26
Oszukanych jest wiele osób. Nie jesteś pierwszy i zapewne nie ostatni. Współczuje Ci bo to nie małe pieniądze ludzie tracą. Nawet kilka tysięcy. Szkoda bo nikt nie czyta opinii, nikt nie googluje. Ja jak kupuje coś na necie to najpierw czytam opinie i dopiero dokonuje zakupu. Przykładowo po wpisaniu w wyszukiwarkę "dokumenty-kolekcjonerskie.com opinie" to wyskakuje od razu ten temat do którego wkleiłem Ci link wyżej.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci! Zła opinia!

Post autor: Gość »

Potwierdzam. dokumenty-kolekcjonerskie.com mnie również oszukali i trzeba gnojów zglosic gdzies
ODPOWIEDZ