dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Erick

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Erick »

Witam pytanie co do dowodu z dokumencików.net.
Czy ktoś kiedy kolwiek z posługiwał się takim dokumentem w urz dzień za granicą bardzo mnie to interesuje
Erick1717
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 21, 2023 1:57 pm

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Erick1717 »

Witam putanie odnoście dowodu osobistego,
Czy ktoś kiedy kolwiek używał takiego dowodu w zagranicznym urzędzie czy przechodzi to normalnie nie trzeba się obawiać
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Przechodzi ;) Są bardzo dobre ich dokumenty kolekcjonerskie wszystkie jakie mają w ofercie.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Książkowe dokumenty robią. Nie ma lepszych na rynku na pewno. dokumenciki.net jestescie de best!
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

Jestem bardzo zadowolony. Polecam ich produkty.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

jakbym byl nauczycielem to bym postawil 6+
świetna jakość i będę polecal was
pozdro
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

zamowilem w srode i w piatek juz byl u mnie takze obsluga konkretna i rzetelna a ponadto ekspresowa i jakosciowo jak porównuje do mojego oryginalnego to wygląda identycznie roznic nie widac tylko kto mi powie do czego ciekawego jeszcze mozna uzyc takich dokumencikow? 8-) :mrgreen:

ja zamowilem w sumie dla blechego celu odebrania paczki z poczty a dokumenty kolekcjonerskie od dokumencikow doskonale sie do tego nadają ale czuje ze maja duzo wiekszy potencjal czy ktos mi podpowie co i jak? :D dzieki z gory
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

myslalem ze sami sobie pisza wpisy ale zamowilem na farta i jakość bez kitu kozacka. nie muszą się reklamowac bo produkt naprawdę tak dobry że na ulicy nigdzie się takich nie ogarnie. "na miescie" dokumenty są 3x droższe i jakościowo nawet nie ma co ich porównywać do tego co robią dokumenciki.

dokumenciki.net wasze produkty oceniam 10/10 i bede polecal.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

spoko jakosc nie da sie poznac ze to falszywka.
Gość

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Post autor: Gość »

wszystko ok
ODPOWIEDZ