dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
ddd

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: ddd »

Erick1717 pisze: ndz maja 21, 2023 4:40 pm Witam czy używał ktoś kiedyś takiego dowodu za granicą w urzędzie no Holandii, przejdzie czy nie bardzo
One praktycznie wszędzie przechodzą w Polsce a tymbardziej za granicą....
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

Za granicą to się na nich fruwa bez problemu.
lokozombo

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: lokozombo »

Czy będą w ofercie paszporty? Da się przejechać przez granicę na tym dowodzie? Poza schengen, gdzie nie trzeba paszportu
geniuz

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: geniuz »

Ja do Turcji na tym dowodzie sie dostalem. Żadnych problemów nie napotkałem.
Trofeum
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 2:56 am

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Trofeum »

Sanczez pisze: pn maja 08, 2023 6:13 pm
Trofeum pisze: czw kwie 27, 2023 5:13 pm Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Z tego co wiem, za granicą przechodzi jak masz wszystkie dane tzn kategorie daty itp jak w orginale. Ale jak dobijesz sobie kategorie albo cokolwiek zmienisz wychodzi i jest przypał.
A jak wygląda sprawa z ukraińskim ? Zamawiałeś już na dokumenciki.net ? Jak z jakością ? Sorki może głupie pytania ale jestem zielony w tym temacie.
Nie chciałbym zostać naciągniety nakasę i żeby dokument wygladał autentycznie w razie kontroli w DE. Pozdrawiam
orzeł

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: orzeł »

Ukrainski od nich jak i wszystkie inne dokumenty wyglądają jak oryginalne. Zamiast zadawać durne pytania to przeczytać wystarczy 7 stron postów na temat ich dokumentów ale jak widać nie chce się...
Podpis

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Podpis »

Jak wygląda sprawa z prawkiem na którym widnieje podpis ? Robią też te prawka z podpisami ??
dzwoni_wisnia
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 07, 2022 12:31 am

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: dzwoni_wisnia »

Robią. Wystarczy załączyć podpis. Robią starszą wersję bez podpisu i nowszą z podpisem.

Kiedy pojawią się w ofercie nowe wzory zagraniczne? I czy w ogole będą? Bo troche trace nadzieje...
Gość

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Post autor: Gość »

super polecam jak zwykle petarda
ODPOWIEDZ