dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Zgadzam się z przedmówcami wiem z wlasnych doświadczeń że dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszustwo jak i zarówno lewedowody.pl to taki sam szajs i oferują wyjebke na kasiorke. Dokumentów nie robią tylko zawodowo czyszczą wasze bitcoiny i przelewy też chętnie przyjmą :) Czytajcie opinie o oszustach i nie dawajcie się robić w konia. Koniec z datkami dla wyjebkowiczów.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Ktoś wie gdzie można spotkać tego oszusta Mateusza Bliskiego? Zapłacę za informację.
Leon

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Leon »

To jaka strona jest bezpieczna i wysyła dokumenty?
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Wejdz na strone glowna forum i masz kilka sklepow ktore robia dokumenty. Baner tez jest na gorze.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

ojoj dokumenty-kolekcjonerskie.com padly. Może zamknęli do paki tą kurwe bliskiego albo ktos go zlapal i wyruchal
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

dalem sie nabrac... dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszusci i scam.
radze uwazac na nich bo stracicie swoje pieniadze.
oni nie robią dokumentow kolekcjonerskich i troche za pozno sie o tym dowiedzialem.... radze zapoznac sie z opiniami na ich temat i nie wysylac pieniedzy bo zostaniecie oszukani jak ja... no trudno mam nauczke zeby czesciej korzystac z wyszukiwarki i czytac komentarze ludzi ktorzy juz zamawiali...
Victus
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 14, 2023 11:30 am

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Victus »

Gość pisze: ndz mar 26, 2023 12:42 pm TAK stronka dokumenty-kolekcjonerskie.com to oszustwo!!! NIE NABIERAJCIE SIĘ I NIE NABIJAJCIE PORTFELI TEMU CHOREMU POJEBOWI BLISKIEMU MATEUSZOWI!!!

Ludzie !! W Polsce działają z polskimi dokumentami tylko dwa sklepy które nie walą w chuja i mają dobrą jakość. Nie będę reklamował tutaj bo w tym temacie to może być akurat antyreklama dla tych sklepów ale ja nie wiem jak można nabierać się na stronki typu te dokumenty-kolekcjonerskie.com bo wystarczy użyć wyszukiwarki i od razu wiemy co jest pięć. Do póki będziecie się nabierać na oferty tego frajera tak długo jego stronki będą działały i powstawały nowe. To nieświadomość ludzi powoduje że na rynku dokumentów kolekcjonerskich jest dużo oszustów. Nie ma się co oszukiwac.

Kurwa aż oczy mnie bolą jak czytam Wasze komentarze. Ilu jeszcze wyjebanych będzie i oszukanych? Ile takich opini przeczytam jeszcze na temat tych sklepów?

Wystarczy wejść na stronę główną na te forum i od razu widzicie które sklepy mają dobrą renomę i mają swoje działy tutaj. . ZAMAWIAJCIE OD NICH ALBO DALEJ DAWAJCIE DYMAC SIĘ NA KASĘ.


Jakie strony polecasz?
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Masz baner na górze forum miga tak że epilepsji mozna dostać.

wracając do tej kurwy dokumenty-kolekcjonerskie.com to wszystkie te strony wyjebkowe są jego. Kazda jedna. Za wszystkim stoi Bliski Mateusz.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

zapamietam ten ryj paskudny.
Gość

Re: dokumenty-kolekcjonerskie.com - opinie oszustwo / scam / wyjebka

Post autor: Gość »

Uważajcie na tego oszusta z dokumenty-kolekcjonerskie.com bo to zwykly scammer jest.
SCAM ALERT!
ODPOWIEDZ