opinie o sklepie dowodziki.net

Bardzo ciekawy sklep z dokumentami kolekcjonerskimi dowodziki.net oferują: polski dowód osobisty 2015-2019, nowy polski dowód kolekcjonerski 2019-2021, prawo jazdy 2013-2022 oraz ukraińskie kolekcjonerskie prawko. Sklep zapowiedział, że poszerzy gamę swoich produktów już wkrótce!
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

ta na wprowadzenie angielskich wzorów też czekam... Dziwi mnie to bo robią plastiki naprawdę kurwa dobrej jakości. Chyba się im po prostu nie chce wprowadzać nowych produktów i wzorów :twisted: . Nie wiem. Może ktoś do nich napisze??
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

denis lub admin albo ktoś z vipów macie wpływ na dowodziki żeby nowe produkty do oferty dodali? :D Klienci czekają w kolejce :D
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: denis »

Niestety nie mam wpływu. Trzeba do nich pisać. Mimo wszystko podzielam Wasze zdanie i przydałoby się aby dowodziki oferte poszerzyli bo potencjał jest ogromny jak i zarówno potrzeby forumowiczów ;)

-dokumenty: angielskie, norweskie, hiszpańskie, niemieckie, czeskie, słowackie, włochy, rumunia, irlandia, łotwa i szwajcaria.
-dyplomy, patenty, certyfikaty, paski
mandzio

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: mandzio »

dziki za polecenie jakość superowa będę polecał wszystkim pozdrawiam
dominikaa
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 20, 2023 8:08 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: dominikaa »

Tak jak pisałam w temacie o kolekcjonerskiej karcie pobytu. Jakość jest naprawdę 1do1 i polecać będę wszystkim i sama na pewno jeszcze skorzystam. Jestem bardzo miło zaskoczona! Ponadto realizacja i wysyłka ekspresowa!
Robertnl
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 30, 2023 5:25 am

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Robertnl »

Wiadomo już coś w tej sprawie?
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: denis »

To forum powstało aby ludzie mogli czytać oraz pisać rzetelne opinie o sklepach oferujących dokumenty kolekcjonerskie. Nie pozwolimy tutaj na dezinformację ze strony konkurencji i wprowadzanie w błąd. Opinie mają być szczere i zgodne z prawdą tak aby ludzie uniknęli rozczarowań.
Sklep https://dowodziki.net jest przez nas sprawdzony i polecany.
Nie dlatego, że jesteśmy stronniczy. Po prostu na ten moment ze wszystkich stron to dowodziki obecnie mają najlepszą jakość w stosunku do ceny. Dlatego zalecamy robić zakupy u nich.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Jakość jest celująca. Nie ma co szukać gdzie indziej bo tutaj jest najlepsza jakość dokumentów kolekcjonerskich. Dowód jest wręcz idealny. Czekam na dokumenty z innych krajów. Duże pięć dla dowodzików
zdolny_kolekcjoner
Posty: 46
Rejestracja: pt lis 18, 2022 6:08 pm

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: zdolny_kolekcjoner »

Powinniście zrobić regulamin i podpunkt że aby dodać komentarz na temat działającego sklepu należy podać numer zamówienia na priv czy coś... To załatwi sprawę :mrgreen: Wracając do dowodzików, to nie słyszałem złych opini na ich temat. Robią dobre plastiki.
Gość

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Post autor: Gość »

Ktoś u nich zamawiał?
ODPOWIEDZ