Ukraina

Dział poświęcony dokumenciki.net sklep oferuje dokumenty takie jak: polski kolekcjonerski dowód osobisty wydawany w roku 2015-2019, nowy polski dowód wydawany w roku 2019-2021, polskie kolekcjonerskie prawo jazdy wydawane w latach 2013-2022 oraz ukraińskie prawo jazdy.
Trofeum
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 2:56 am

Ukraina

Post autor: Trofeum »

Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie bazy danych na Ukrainie.
Orientuje się ktoś może czy coś takiego jeszcze istnieje ?
Tak jak u Nas : centralna ewidencja kierowców

Pozdrawiam
Gość

Re: Ukraina

Post autor: Gość »

Siema. Ukraina nie jest w strefie schengen ani w nato. Nigdy nie było dostępu do takiej bazy dla krajów typu Polska a tymbardziej teraz.
f444rcik

Re: Ukraina

Post autor: f444rcik »

Jeśli chce kat B to muszę zaznaczyć też kat b1?
Pitu Pitu

Re: Ukraina

Post autor: Pitu Pitu »

Gość pisze: wt kwie 18, 2023 6:02 am Siema. Ukraina nie jest w strefie schengen ani w nato. Nigdy nie było dostępu do takiej bazy dla krajów typu Polska a tymbardziej teraz.
A jak to wytłumaczysz?

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/wars ... 3AxVbznhVE
Gość

Re: Ukraina

Post autor: Gość »

Pitu Pitu pisze: czw kwie 27, 2023 5:42 pm
Gość pisze: wt kwie 18, 2023 6:02 am Siema. Ukraina nie jest w strefie schengen ani w nato. Nigdy nie było dostępu do takiej bazy dla krajów typu Polska a tymbardziej teraz.
A jak to wytłumaczysz?

https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/wars ... 3AxVbznhVE
A jak mam wytłumaczyć? Kupił kutasa jakiegoś za 50 dolarów i się dziwi że kłopoty ma. Ja śmigam na ukraińcu ponad rok, miałem kilka kontroli i nigdy nie miałem żadnych problemów. Do póki nie jeździsz najebany lub naćpany to nikt wnikliwie nie będzie sprawdzał.
Polecam ten wątek, tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie viewtopic.php?t=71
Ukrainiec

Re: Ukraina

Post autor: Ukrainiec »

Czy prawko np: od dowodziki.net idzie w niemczech wymienić na egal niemieckie?
Gość

Re: Ukraina

Post autor: Gość »

ja wymienilem prawko od nich w UK. W Niemczech tez da rade. Znajoma wymieniała. Teraz na ukrainie sajgon jest wiec bez problemu :D
Trofeum
Posty: 6
Rejestracja: czw kwie 13, 2023 2:56 am

Re: Ukraina

Post autor: Trofeum »

Paszportu nie sprawdzają czy byłeś?
ODPOWIEDZ