Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Dyskusje, rozmowy, pytania oraz patenty i know how! Fałszywe prawo jazdy, dowód kolekcjonerski oraz wszystkie inne podrabiane dokumenty!
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: denis »

Orzec pisze: śr mar 22, 2023 6:18 pm Uwaga na dokumenty premium quality. To oszusci. Mam dowody
Proszę nie robić offtopu. Na dole forum jest odpowiedni dział od takich dyskusji i informacji który nazywa się "Scamy / wyjebki / fałszywe sklepy".
Sklep o którym piszesz dawno został już na forum wymieniony jako wyjebka. Proszę również nie pisać 10 takich samych postów.
Talka
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 24, 2023 4:16 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Talka »

Marek pisze: czw mar 16, 2023 10:32 am DENIS: PROSZĘ SIĘ ZWERYFIKOWAĆ ZDJĘCIAMI I FILMIKIEM Z BIEŻĄCĄ DATĄ NA KTÓRYCH WIDAĆ OFEROWANE PRODUKTY. INACZEJ TRAKTUJEMY TO JAKO OSZUSTWO.mood

Wszystkie dyplomy do szkoly jak najbardziej polecam

**************@proton. Me
Nie zostałam oszukana ale dla czujności pisze. Z oglaszamy24.pl, jeden facet od razu pobiera płatność z góry. To jego nr +48726***252 i jego e-mail [email protected] - w razie w bądźcie czujni.


Na początku napisał: Koszt dokumentów to 1000 zł i czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Potrzebne są dane do zamówienia. A w następnej wiadomości prosił o kod BLIK.

Marek mogę prosić początek nazwy tego @?
raknor

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: raknor »

UWAGA OSZUST


Tu przedstawiam kilka kontaktów na Internecie do oszusta.
https://www.ogloszenia24m.pl/ogloszenie ... liki-9815/
https://faxymila.com
[email protected]
+420 705 982 589 WhatsApp

Uważajcie pierwsze wrażenie pozytywne, ale to 100% OSZUŚCI
ROMAN

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: ROMAN »

na poczatku kontak zaiebisty po wysłaniu kontak sie urywa ,otrzymałem chłam który do niczego sie nie nadaje . NIE KUPUJCIE TO OSZUSCI .
Anonim

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: Anonim »

Oszuści.Nie dajcie się nabrać .sprawdzajcie najpierw opinie o tego typu firmach . Pobiera połowe pieniążków przez blik lub inne później kontak się urywa . Działają nadal na bo myślą ze nich ich nie zgłosi . Ale jednak się mylą . Sprawy są do wygrania ale zastanówcie się zanim zapłacicie połowe .
www
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 03, 2024 4:06 pm

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post autor: www »

Ja również nie polecam gościa z ogłoszenia24.pl zapewnia gwarantuje wysyła zdj i wysyła za pobraniem oczywiście odebrałem paczkę a tam chłam który do niczego się nie nadaje kretyn wystawia jeszcze fakturę lokalizacja Częstochowa drukarnia kalendarzy nic tylko podjechać i spuścić WP….ol…
ODPOWIEDZ