skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Tutaj wrzucamy informacje na temat oszustów. Mile widziane adresy stron oraz maile i wszystkie inne informacje które pozwolą nam uniknąć wyjebek. Zapraszamy do czytania oraz pisania opini!

Lista oszustów: skleppiracki.ru , dokumentykolekcjonerskie.com , dokumentykolekcjonerskie.ru , lewedowody.pl , dokumenty-premium.com , ultrapremiumid.com , dokumenty-kolekcjonerskie.com , kolekcjonujemy.top , kolekcjonerskie.org , koczkodan.com , strefa77.com , dokumentypremium.com , zaswiadczenia.info , lewedowody.pl , dowodprawko.com , kup-prawojazdy.com , szkola-online.com
Kesja14
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 06, 2023 2:04 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Kesja14 »

Ja ci podam za darmo tylko żeby z tym szczylem coś zrobić
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

forumowa koleżanko, jego dane już latają tu na forum i też je podał ktoś za darmo :) Dane z przelewu które ty masz to pewnie dane słupa. Prawdziwe dane to Mateusz Bliski. Zresztą cofnij się kilka postów wstecz :mrgreen:
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

Dane z przelewu to dane słupa, wiec na nic ci sie nie zdadzą.

Na 4 stronie są podane jego dane wraz ze zdjęciem jego paskudnej mordy. Cofnij się to zobaczysz.

Nazwisko: Bliski
Imię: Mateusz
Data urodzenia: 18.05.1987
Miejsce urodzenia: Wrocław
Imię ojca: Mikołaj
Imię matki: Krystyna
Nazwisko rodowe matki: Kowalczyk
Canis27
Posty: 66
Rejestracja: czw sty 19, 2023 6:25 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Canis27 »

I tak z tym nic nie możemy zrobić
Darth Vader XXX

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Darth Vader XXX »

niestety mnie tez oszukali (oszukal) dodac trzeba ze nie tylko Sklep piracki ale druga jego firma tez czyli DOKUMENTY PREMIUM. Gosc wywalil mnie najpier na Sklepie pirackim a pozniej na Dokumenty Premium podal te same konto bankowe: Radek Urban.korespondowalem z nim na wielu kontach , niezly kombinator, smiec.
jerrykuba

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: jerrykuba »

Ja również zostałem oszukany na 450 e w Bitcoin i dzisiaj miałem wpłacić na dokumenty premium , masakra. Znacie jakals uczciwa firmę w której można taki dokument zamówić i nie wtopić ?
dzwoni_wisnia
Posty: 11
Rejestracja: śr wrz 07, 2022 12:31 am

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: dzwoni_wisnia »

Wejdź na stronę główną forum https://forumkolekcjonerskie.com/ i masz działy normalnie działających sklepów które robią dokumenty kolekcjonerskie. Masz też baner jednego z legit sklepów u góry który migocze i nie da się go nie zauwazyć bo aż oczy napierdalają jak się na niego spojrzy :) :lol:
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

Rogalll pisze: śr kwie 19, 2023 12:42 am Treść kłamliwa. Usunięta.
Przecież to ten sam osioł co pisał w wątku "dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam" viewtopic.php?t=256
Bliski kurwo osrana przestań tutaj mącić bo na inteligentnych ludzi to nie działa. Kłamać i pierdolić możesz sobie babcie na wnusia pederasto.
Awatar użytkownika
denis
Posty: 179
Rejestracja: pt lis 18, 2022 8:52 pm

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: denis »

Czekam na wiadomość 24h, zweryfikuj i potwierdź swoje słowa Rogalll. Jeżeli tego nie uczynisz, to po upływie czasu kasuje te posty bo nie tolerujemy tutaj farmazonów i kłamców.
Gość

Re: skleppiracki.ru to oszuści poszkodowani zgłaszajcie się

Post autor: Gość »

Denis ale po co ty sie wdajesz w dyskusje z chujem jakimś? Jakby było tak jak mówi to by wrzucił zdjęcie i pokazał a tak to tylko puste słowa i pierdolenie. Zresztą przypominam wam drodzy forumowicze że to jest temat o oszuście Mateuszu Bliskim który wypierdalał ludzi na domenie skleppiracki.ru a teraz widze cwel przekierował na https://czarnykapelusz.com/ Oj bliski kurwo stara... Przebranżawiasz się widzę? Bo na rynku dokumentów jadą z tobą ty kurwo? Kiedyś "handlowałeś dokumentami" a teraz hakerem jesteś? hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja bym tylko chciał przypomnieć że za wszystkimi stronkami które wyłudzają pieniądze metodą "na dowód kolekcjonerski" lub "na hakera" stoi Mateusz Bliski.

Dane tej kurwy:

Nazwisko: Bliski
Imię: Mateusz
Data urodzenia: 18.05.1987
Miejsce urodzenia: Wrocław
Imię ojca: Mikołaj
Imię matki: Krystyna
Nazwisko rodowe matki: Kowalczyk

Obrazek
ODPOWIEDZ