Search found 1 match
- Mon Mar 18, 2024 8:03 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Witam serdecznie
- Replies: 2
- Views: 2035
Witam serdecznie
Mam pytanie czy nadal można zamówić dowod kolekcjonerski l( potrzebuje taki do lNiemiec ) czytałem że jest to od jakiegoś czasu nielegalne nie ukrywam że bardzo taki dowod potrzebuję proszę o wszystkie możliwe informacje na temat czy da się to jeszcze ogarnąć ? Za info z góry dziękuję