Search found 1 match

by Polako
Mon Mar 18, 2024 8:03 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Witam serdecznie
Replies: 2
Views: 2032

Witam serdecznie

Mam pytanie czy nadal można zamówić dowod kolekcjonerski l( potrzebuje taki do lNiemiec ) czytałem że jest to od jakiegoś czasu nielegalne nie ukrywam że bardzo taki dowod potrzebuję proszę o wszystkie możliwe informacje na temat czy da się to jeszcze ogarnąć ? Za info z góry dziękuję