Search found 6 matches
- Sat May 11, 2024 7:40 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
- Replies: 65
- Views: 45961
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Benjaminfranklin ogłaszasz się a w ogóle nie ma z Tobą kontaktu, nikomu nie odpisujesz. Czy tak działa to Forum? Może potrzebna jest akcja administratora, bo nie rozumiem jak można się ogłaszać i olewać ludzi.
- Sat Apr 06, 2024 8:14 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Bueno wyjebka
- Replies: 3
- Views: 2589
Re: Bueno wyjebka
hej, czy robisz może dyplomy szkół wyższych?bueno wrote: Tue Apr 02, 2024 3:42 pm Niestety problem z @@. Dlatego cisza z mojej strony. Ale nie wyj*** nikogo. Nie pobrałem żadnych zaliczek.
- Tue Apr 02, 2024 8:41 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Macie jakaś stronkę która zrobi dyplomy? :(
- Replies: 58
- Views: 50668
Re: Macie jakaś stronkę która zrobi dyplomy? :(
Proszę o kontakt, jestem zainteresowana dyplomem mgr
- Thu Mar 14, 2024 8:35 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
- Replies: 65
- Views: 45961
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Benjamin, jak się można z Tobą skontaktować w sprawie dyplomu? Jest może jakiś e-mail?
- Mon Mar 11, 2024 3:46 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Dyplom licencjacki
- Replies: 3
- Views: 5619
Re: Dyplom licencjacki
podpinam się, też bym była zainteresowana tylko ze dyplom mgr
- Thu Mar 07, 2024 6:15 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
- Replies: 65
- Views: 45961
Re: Studia / Bez zaliczek / Wysyłka za pobraniem
Cześć!
Udało się już rozwiązać problem?
Byłabym zainteresowana kupnem
Udało się już rozwiązać problem?
Byłabym zainteresowana kupnem