Search found 24 matches

by zdolny_kolekcjoner
Tue Oct 08, 2024 11:17 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: jakie macie patenty na dokumenty kolekcjonerskie?
Replies: 7
Views: 19955

Re: jakie macie patenty na dokumenty kolekcjonerskie?

Dużo ciekawych patentów jest w dziale "Strefa VIP" na forum ha ha
by zdolny_kolekcjoner
Fri Sep 13, 2024 9:32 pm
Forum: dokumenciki.net
Topic: dokumenciki.net opinia i dobre słowo
Replies: 88
Views: 110074

Re: dokumenciki.net opinia i dobre słowo

Stosunkowo dawno nie zamawiałem nic. Jakies nowe produkty w ofercie? Czytałem, że ktoś na forum pisał o angielskim prawku. Coś więcej wiadomo?
Oczywiście polecam Was z całego serducha i na pewno jeszcze będę zamawiał niejeden komplet!
by zdolny_kolekcjoner
Fri Sep 13, 2024 9:27 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Praca za granica na kolekcjonerskim
Replies: 3
Views: 10656

Re: Praca za granica na kolekcjonerskim

Witaj, nikt się nie kontaktuje. Jak sobie to wyobrażasz? Nawet nie wiem jakby to miało działać i w jakim celu maiłoby to być robione :lol: :lol: :lol:

DZIEŃ DOBRY, TU HELGA Z NIEMIEC. DZWONIE Z FABRYKI KRZESEŁ W DORTMUND. MAMY TUTAJ NOWEGO PRACOWNIKA. POLAKU CZY MACIE W SYSTEMIE PANA JANUSZA ...
by zdolny_kolekcjoner
Fri Jul 19, 2024 7:27 pm
Forum: Oszuści / scamy / wyjebki / fałszywe sklepy
Topic: dokumentykolekcjonerskie.online - scam i oszuści którzy oczerniają forum! Czytaj opinie nie daj się oszukać!
Replies: 8
Views: 12170

dokumentykolekcjonerskie.online - scam i oszuści którzy oczerniają forum! Czytaj opinie nie daj się oszukać!

UWAGA! OSZUST! dokumentykolekcjonerskie.online SCAM ALERT

TO NIBY-RANKING KTÓRY POLECA WYJEBKOWE STRONY A OCZERNIA SKLEPY KTÓRE FAKTYCZNIE DZIAŁAJĄ WPROWADZAJĄC LUDZI W BŁĄD CELEM WYŁUDZENIA PIENIĘDZY

ŁACHMYTA MA NOWY SCHEMAT DZIAŁANIA! NAJPIERW KAŻE SOBIE WPŁACIĆ ZALICZKĘ 80-100EURO, PÓŹNIEJ ...
by zdolny_kolekcjoner
Fri Jul 05, 2024 9:02 am
Forum: Oszuści / scamy / wyjebki / fałszywe sklepy
Topic: Czy ultra premium działa na nowo ?
Replies: 1
Views: 7102

Re: Czy ultra premium działa na nowo ?

Oszuści. Bliski czy tam Bilski Mateusz ze Skarżyska domene przejął i sie podszywa i wyłudza kasę. Był opisywany na forum wielokrotnie poszukaj sobie :P
Olsen dawno nie działa w temacie.
by zdolny_kolekcjoner
Sat Jun 15, 2024 4:28 pm
Forum: Oszuści / scamy / wyjebki / fałszywe sklepy
Topic: dokumentykolekcjonerskie.fun - fałszywy ranking, fałszywe opinie
Replies: 7
Views: 12259

Re: dokumentykolekcjonerskie.fun - fałszywy ranking, fałszywe opinie

Liczę na to że teraz ktoś mu ukręci łeb jak jego pełny adres jest na forum. Może zrobimy zrzutkę jakąś w monero i zlecenie w darknecie żeby mu ktoś dopierdolił?
by zdolny_kolekcjoner
Sun May 28, 2023 12:29 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Replies: 297
Views: 175123

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Siema ludziska. Próbuje rozeznać rynek dyplomów itd. Czy jakby były w cenie 2700zł dobrej jakości to byli by chętni? Czekam na info
by zdolny_kolekcjoner
Sun Apr 30, 2023 12:26 pm
Forum: ForumKolekcjonerskie.com
Topic: jak się dostać do działu Strefa VIP
Replies: 11
Views: 19935

Re: jak się dostać do działu Strefa VIP

Siema, nas jest doslownie kilku. Mamy też grupę na telegramie, tam jest nas nieco więcej niż na forum. Przyjmujemy osoby które mają coś do zaoferowania i znają się na rzeczy :D Za pieniądze dostępu nie dajemy. Pieniądze zarabiamy w inny sposób :mrgreen:
by zdolny_kolekcjoner
Sun Apr 30, 2023 11:53 am
Forum: dowodziki.net
Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
Replies: 108
Views: 178028

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Powinniście zrobić regulamin i podpunkt że aby dodać komentarz na temat działającego sklepu należy podać numer zamówienia na priv czy coś... To załatwi sprawę :mrgreen: Wracając do dowodzików, to nie słyszałem złych opini na ich temat. Robią dobre plastiki.