Search found 7 matches

by Defendu
Mon Sep 23, 2024 11:20 am
Forum: dokumenciki.net
Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Replies: 89
Views: 130301

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Podpinam się pod pytanie czy nie ma problemu z dowodem podczas odprawy na lotnisku?
by Defendu
Sat Mar 23, 2024 4:12 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Witam serdecznie
Replies: 2
Views: 2025

Re: Witam serdecznie

Zamówiłem od dowodziki.net do Niemiec. Złożenie konta w banku bez żadnych problemów. Niczym nie różni się od oryginalnego.
by Defendu
Sat Mar 23, 2024 4:09 pm
Forum: dowodziki.net
Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
Replies: 108
Views: 178106

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Niedawno przyszła paczka od dowodziki.net którą zamawiałem do Niemiec. Dowód osobisty wygląda idealnie, niczym nie różni się od oryginalnego dowodu. W Niemieckim banku konto założyłem bez żadnego problemu. Polecam wszystkim dowodzik.net
by Defendu
Mon Mar 11, 2024 1:53 pm
Forum: Oszuści / scamy / wyjebki / fałszywe sklepy
Topic: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam
Replies: 27
Views: 30757

Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam

Szmaty jedne wyjebały mnie na 450€. Tak mój błąd bo słabo czytałem forum.
by Defendu
Mon Mar 11, 2024 6:01 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Niemcy Konto w banku
Replies: 1
Views: 1968

Niemcy Konto w banku

Witam was. Zakładał ktoś już konto w Niemieckim banku przechodząc weryfikację Video-ident na dowód od dowodziki.net? Przechodzi bez problemu?
by Defendu
Mon Mar 11, 2024 4:56 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Pesel i nr dowodu
Replies: 2
Views: 2640

Re: Pesel i nr dowodu

Podpinam się pod temat. Również potrzebuję legalnych i istniejących danych na kogoś innego.
by Defendu
Thu Feb 29, 2024 7:44 pm
Forum: dowodziki.net
Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
Replies: 108
Views: 178106

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

To ja mam do was takie pytanie: Latał już ktoś z was na poprzednim wzorze dowodu od nich samolotem? Nie mówię o tym najnowszym wzorze Dowodu osobistego bo podejrzewam, że nie posiada on wszystkich zabezpieczeń elektronicznych (Chyba, że się mylę?) i żeby nie było jakiejś wtopy na lotnisku.