Search found 7 matches
- Mon Sep 23, 2024 11:20 am
- Forum: dokumenciki.net
- Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
- Replies: 89
- Views: 130343
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Podpinam się pod pytanie czy nie ma problemu z dowodem podczas odprawy na lotnisku?
- Sat Mar 23, 2024 4:12 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Witam serdecznie
- Replies: 2
- Views: 2025
Re: Witam serdecznie
Zamówiłem od dowodziki.net do Niemiec. Złożenie konta w banku bez żadnych problemów. Niczym nie różni się od oryginalnego.
- Sat Mar 23, 2024 4:09 pm
- Forum: dowodziki.net
- Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
- Replies: 108
- Views: 178172
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Niedawno przyszła paczka od dowodziki.net którą zamawiałem do Niemiec. Dowód osobisty wygląda idealnie, niczym nie różni się od oryginalnego dowodu. W Niemieckim banku konto założyłem bez żadnego problemu. Polecam wszystkim dowodzik.net
- Mon Mar 11, 2024 1:53 pm
- Forum: Oszuści / scamy / wyjebki / fałszywe sklepy
- Topic: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam
- Replies: 27
- Views: 30760
Re: dowodprawko.com - uwaga oszuści! czytajcie opinie! scam
Szmaty jedne wyjebały mnie na 450€. Tak mój błąd bo słabo czytałem forum.
- Mon Mar 11, 2024 6:01 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Niemcy Konto w banku
- Replies: 1
- Views: 1970
Niemcy Konto w banku
Witam was. Zakładał ktoś już konto w Niemieckim banku przechodząc weryfikację Video-ident na dowód od dowodziki.net? Przechodzi bez problemu?
- Mon Mar 11, 2024 4:56 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Pesel i nr dowodu
- Replies: 2
- Views: 2640
Re: Pesel i nr dowodu
Podpinam się pod temat. Również potrzebuję legalnych i istniejących danych na kogoś innego.
- Thu Feb 29, 2024 7:44 pm
- Forum: dowodziki.net
- Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
- Replies: 108
- Views: 178172
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
To ja mam do was takie pytanie: Latał już ktoś z was na poprzednim wzorze dowodu od nich samolotem? Nie mówię o tym najnowszym wzorze Dowodu osobistego bo podejrzewam, że nie posiada on wszystkich zabezpieczeń elektronicznych (Chyba, że się mylę?) i żeby nie było jakiejś wtopy na lotnisku.