Search found 6 matches

by Beznikson
Fri Dec 01, 2023 9:32 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Bueno wyjebka
Replies: 3
Views: 2589

Bueno wyjebka

Przestrzegam przed robieniem interesów z panem BUENO dużo gada i obiecuje ,niestety nic więcej oprócz zdjęć i obietnic od niego dostałem. Po wyciągnięciu danych osobowych i naciągnięciu mnie na opłacenie wysyłek zamilkł i do dziś się nie odzywa.
by Beznikson
Tue Nov 07, 2023 8:22 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: LO Bez zaliczek
Replies: 20
Views: 9308

Re: LO Bez zaliczek

Zainteresowany
by Beznikson
Wed Oct 25, 2023 5:01 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Replies: 297
Views: 175261

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Matheo wrote: Tue Oct 24, 2023 7:59 pm Jestem w stanie coś pomóc o ile admin wkoncu doda ogłoszenie 😉
***************
Jaki zakres pomocy wchodzi w grę? (technikum?)
by Beznikson
Mon Aug 28, 2023 7:52 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Replies: 297
Views: 175261

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Witam
Proszę o odpowiedź kogoś kto miał kontakt z "Bueno"?
Po wymianie jednej wiadomości kontakt się urwał i nastąpiła cisza. Teraz nie wiem czy czekać nadal czy olać temat z tą osobą. Dziwi mnie troche takie podejście bo na forum opisywał ze załatwia sprawy w terminie 2-3 dni , w moim przypadku ...