Search found 6 matches
- Fri Dec 01, 2023 9:32 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Bueno wyjebka
- Replies: 3
- Views: 2589
Bueno wyjebka
Przestrzegam przed robieniem interesów z panem BUENO dużo gada i obiecuje ,niestety nic więcej oprócz zdjęć i obietnic od niego dostałem. Po wyciągnięciu danych osobowych i naciągnięciu mnie na opłacenie wysyłek zamilkł i do dziś się nie odzywa.
- Tue Nov 07, 2023 8:22 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: LO Bez zaliczek
- Replies: 20
- Views: 9316
Re: LO Bez zaliczek
Zainteresowany
- Wed Oct 25, 2023 5:01 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
- Replies: 297
- Views: 175416
- Mon Aug 28, 2023 7:52 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
- Replies: 297
- Views: 175416
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Witam
Proszę o odpowiedź kogoś kto miał kontakt z "Bueno"?
Po wymianie jednej wiadomości kontakt się urwał i nastąpiła cisza. Teraz nie wiem czy czekać nadal czy olać temat z tą osobą. Dziwi mnie troche takie podejście bo na forum opisywał ze załatwia sprawy w terminie 2-3 dni , w moim przypadku ...
Proszę o odpowiedź kogoś kto miał kontakt z "Bueno"?
Po wymianie jednej wiadomości kontakt się urwał i nastąpiła cisza. Teraz nie wiem czy czekać nadal czy olać temat z tą osobą. Dziwi mnie troche takie podejście bo na forum opisywał ze załatwia sprawy w terminie 2-3 dni , w moim przypadku ...
- Mon Aug 21, 2023 9:23 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
- Replies: 297
- Views: 175416
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Denis napisałem do Ciebie @
- Tue Aug 15, 2023 11:03 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
- Replies: 297
- Views: 175416
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
"Bueno" technik potrzebny napisałem do ciebie na@