Search found 4 matches
- Tue May 16, 2023 9:07 pm
- Forum: dowodziki.net
- Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
- Replies: 108
- Views: 178172
Re: opinie o sklepie dowodziki.net
Siemka potwierdzam. Właśnie odebrałem jakość jest prawie jak orginał jedyne co się moge przczepic to że w UV nie święcą. Ale tak jak najbardziej polecam 
- Tue May 09, 2023 7:53 pm
- Forum: dokumenciki.net
- Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
- Replies: 89
- Views: 130343
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Mam pytanie czy ktoś wazył dokumenty na wadze elektronicznej ? Jak to sie ma do orginalu ?
- Mon May 08, 2023 6:13 pm
- Forum: dokumenciki.net
- Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
- Replies: 89
- Views: 130343
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Z tego co wiem, za granicą przechodzi jak masz wszystkie dane tzn kategorie daty itp jak w orginale. Ale jak dobijesz ...
- Mon May 08, 2023 5:42 pm
- Forum: dokumenciki.net
- Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
- Replies: 89
- Views: 130343
Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?