Search found 4 matches

by Sanczez
Tue May 16, 2023 9:07 pm
Forum: dowodziki.net
Topic: opinie o sklepie dowodziki.net
Replies: 108
Views: 178078

Re: opinie o sklepie dowodziki.net

Siemka potwierdzam. Właśnie odebrałem jakość jest prawie jak orginał jedyne co się moge przczepic to że w UV nie święcą. Ale tak jak najbardziej polecam :)
by Sanczez
Tue May 09, 2023 7:53 pm
Forum: dokumenciki.net
Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Replies: 89
Views: 130277

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Mam pytanie czy ktoś wazył dokumenty na wadze elektronicznej ? Jak to sie ma do orginalu ?
by Sanczez
Mon May 08, 2023 6:13 pm
Forum: dokumenciki.net
Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Replies: 89
Views: 130277

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory


Witam
Jeśli znajomy ma zakaz w PL. To na Unię prawo jazdy polskie czy ukraińskie?
W Niemczech np mogą sprawdzić autentyczność polskiego prawka? Z góry dziękuję za odpowiedzi.


Z tego co wiem, za granicą przechodzi jak masz wszystkie dane tzn kategorie daty itp jak w orginale. Ale jak dobijesz ...
by Sanczez
Mon May 08, 2023 5:42 pm
Forum: dokumenciki.net
Topic: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory
Replies: 89
Views: 130277

Re: dokumenciki.net - opinie / kiedy jakieś nowe wzory

Witam dokumenty robione są na plastiku czy poliwęglanie?