Search found 4 matches

by Kompostownik
Sat May 13, 2023 10:20 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Replies: 34
Views: 20843

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych

Na szczęście nie wyjebka ;)
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać ...
by Kompostownik
Sat May 13, 2023 10:13 am
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Replies: 297
Views: 175339

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?


Proszę o informację czy [email protected] to oszuści czy robią dyplomy tylko w średniej jakości? Widzę że na wszystkie pozostałe strony nie ma co liczyć i chyba nie pozostaje nic innego jak przerobić dyplom w jakimś Gimpie, chyba że do sierpnia znajdzie się ktoś wiarygodny. :(


Zamówiłem ...
by Kompostownik
Sun May 07, 2023 9:16 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Replies: 34
Views: 20843

Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych



Znalazłem legitną osobę która wykonuje dyplomy, lecz jakość wykonania moim zdaniem przeciętna.
Szukam dalej z bardzo dobrą jakością wykonania ,także dawajcie znać jak uda się komuś zdobyć z zadowalająca jakością :D


Dla osób dla których jakość nie jest najważniejsza to ponizej macie maila ...
by Kompostownik
Sun May 07, 2023 5:56 pm
Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Replies: 297
Views: 175339

Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?

Szukając możliwości wykonania dyplomu ukończenia studiów I stopnia natknąłem się na stronę https://www.faxymila.com/ - OSZUŚCI
Czy ktoś może coś o niej powiedzieć?