Na szczęście nie wyjebka ;)
Dostałem to co na zdjęciach.
Ale jakość pozostawia wiele do życzenia. Na pewno nie za takie pieniądze.
Dyplom chyba na papierze foto - śliski. Stempel i podpis drukowany - dodatkowo podpis w niższej rozdzielczości.
O braku zabezpieczeń chyba nie muszę wspominać ...
Search found 4 matches
- Sat May 13, 2023 10:20 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Dyplom ukończenia studiów wyższych
- Replies: 34
- Views: 20843
- Sat May 13, 2023 10:13 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
- Replies: 297
- Views: 175339
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Proszę o informację czy [email protected] to oszuści czy robią dyplomy tylko w średniej jakości? Widzę że na wszystkie pozostałe strony nie ma co liczyć i chyba nie pozostaje nic innego jak przerobić dyplom w jakimś Gimpie, chyba że do sierpnia znajdzie się ktoś wiarygodny. :(
Zamówiłem ...
- Sun May 07, 2023 9:16 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Dyplom ukończenia studiów wyższych
- Replies: 34
- Views: 20843
Re: Dyplom ukończenia studiów wyższych
Znalazłem legitną osobę która wykonuje dyplomy, lecz jakość wykonania moim zdaniem przeciętna.
Szukam dalej z bardzo dobrą jakością wykonania ,także dawajcie znać jak uda się komuś zdobyć z zadowalająca jakością :D
Dla osób dla których jakość nie jest najważniejsza to ponizej macie maila ...
- Sun May 07, 2023 5:56 pm
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
- Replies: 297
- Views: 175339
Re: dyplomy, patenty mistrzowskie, karta inwalidzka, karta pobytu ktoś coś?
Szukając możliwości wykonania dyplomu ukończenia studiów I stopnia natknąłem się na stronę https://www.faxymila.com/ - OSZUŚCI
Czy ktoś może coś o niej powiedzieć?
Czy ktoś może coś o niej powiedzieć?