Search found 2 matches
- Tue Oct 08, 2024 11:08 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: Pytanie o założenie konta w banku i jdg
- Replies: 1
- Views: 4574
Re: Pytanie o założenie konta w banku i jdg
Cześć kolego na wygenerowane dane na polskich dokumentach za granicą założysz wszystko bo nie mają obce kraje dostępu do naszej bazy obywateli, ale w Polsce to nie przejdzie także nawet nie cuduj. Aby założyć to co chcesz w Polsce to musisz sobie zamówić dowód klona np. na dokumenciki.net
- Sun Oct 06, 2024 8:54 am
- Forum: Dokumenty kolekcjonerskie
- Topic: jakie macie patenty na dokumenty kolekcjonerskie?
- Replies: 7
- Views: 19964
jakie macie patenty na dokumenty kolekcjonerskie?
Witam, od kilku ładnych lat siedzę w temacie dokumentów kolekcjonerskich i w tym czasie poznałem wiele różnych patentów na to jak można monetyzować ten biznes. Pracuje głównie na dokumentach polskich od dokumenciki.net. Jestem w trakcie poszukiwań dostawcy równie dobrej jakości dokumentów ...