Rejestracja 20-letniego auta na żółte blachy

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: Rejestracja 20-letniego auta na żółte blachy

Rejestracja 20-letniego auta na żółte blachy

by rafciopafcio » Wed May 31, 2023 2:48 am

Szukam kogoś kto zarejestruje mi na zabytek auto obecnie 20-letnie (poprzez myk z dodaniem do kolekcji). Najlepiej w małopolskim lub okolicach. Potrzebuję tego by ominąć przepisy o strefach czystego transportu (zakaz wjazdu starszych aut do miast). Proszę o oferty z ceną na priv.

Top