Witam,pytanko mam

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: Witam,pytanko mam

Witam,pytanko mam

by Anonimowa » Tue Mar 12, 2024 3:22 am

Jestem tu nowa....I tak czytam opinnie tych sklepów z wyrobieniem dowodów,i duuuuzo jest negatywnych,ja chciałam zamówić z tych co taka mają zła opinnie,pomóżcie mi bardzo proszę z wyborem. Sklepu,mieszka. Zagranicą i ukradli mi dokume.ty i potrzebuje na juuuuz....POMOZECIE
DZIEKUJE I CZEKAM NA ODP

Top