Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by Paula gwizd » Wed Apr 16, 2025 12:36 pm

Aga wrote: Mon Mar 13, 2023 9:43 pm Tak z czystej ciekawości pytam, ile pieniędzy straciliście przez oszustów? Jak wyglądał proces. U mnie było tak, ze znalazłam kontakt na necie i napisałam maila. Cała korespondencja wyglądała bardzo fachowo, ze od razu myślałam, że No teraz to jest jakiś fachowiec. Czekałam tydzień na zdjęcie, które było naprawdę dobre. Co prawda scan był z napisami, które miały służyć za zabezpieczenie. To powoduje, że nic z tym skanem nie zrobię, nawet nie wydrukuje. Po opłacie i podaniu adresu dla dostawy kurierskiej kontakt się urwał i przesyłki nie otrzymałam.
Jak to u Was wyglądało?

Aga czy udało ci się od kogoś innego zamówić dyplom ?

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by Jak znalez typa » Wed Feb 19, 2025 3:32 pm

PANOWIE ZGLOSIC DO SWOJEGO BANKU ZLE ZROBILES PRZELEW I BANK PISZE O ZWROT GOTOWKI DO TYPA JEZELI GOS NIEODA KASY CIOGU 30 DNI BBAK PRAWNIE DAJE DANE I ADRES TYPA CO MA KONTO ZALOZONE MASZ TYPA

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by www » Thu Jan 04, 2024 1:07 pm

Ja również nie polecam gościa z ogłoszenia24.pl zapewnia gwarantuje wysyła zdj i wysyła za pobraniem oczywiście odebrałem paczkę a tam chłam który do niczego się nie nadaje kretyn wystawia jeszcze fakturę lokalizacja Częstochowa drukarnia kalendarzy nic tylko podjechać i spuścić WP….ol…

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by Anonim » Tue Nov 07, 2023 12:01 pm

Oszuści.Nie dajcie się nabrać .sprawdzajcie najpierw opinie o tego typu firmach . Pobiera połowe pieniążków przez blik lub inne później kontak się urywa . Działają nadal na bo myślą ze nich ich nie zgłosi . Ale jednak się mylą . Sprawy są do wygrania ale zastanówcie się zanim zapłacicie połowe .

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by ROMAN » Wed Jun 21, 2023 2:29 pm

na poczatku kontak zaiebisty po wysłaniu kontak sie urywa ,otrzymałem chłam który do niczego sie nie nadaje . NIE KUPUJCIE TO OSZUSCI .

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by raknor » Tue Jun 20, 2023 2:33 pm

UWAGA OSZUST


Tu przedstawiam kilka kontaktów na Internecie do oszusta.
https://www.ogloszenia24m.pl/ogloszenie ... liki-9815/
https://faxymila.com
[email protected]
+420 705 982 589 WhatsApp

Uważajcie pierwsze wrażenie pozytywne, ale to 100% OSZUŚCI

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by Talka » Mon Apr 24, 2023 5:22 pm

Marek wrote: Thu Mar 16, 2023 10:32 am DENIS: PROSZĘ SIĘ ZWERYFIKOWAĆ ZDJĘCIAMI I FILMIKIEM Z BIEŻĄCĄ DATĄ NA KTÓRYCH WIDAĆ OFEROWANE PRODUKTY. INACZEJ TRAKTUJEMY TO JAKO OSZUSTWO.mood

Wszystkie dyplomy do szkoly jak najbardziej polecam

**************@proton. Me
Nie zostałam oszukana ale dla czujności pisze. Z oglaszamy24.pl, jeden facet od razu pobiera płatność z góry. To jego nr +48726***252 i jego e-mail [email protected] - w razie w bądźcie czujni.


Na początku napisał: Koszt dokumentów to 1000 zł i czas realizacji zamówienia wynosi 24 godziny. Potrzebne są dane do zamówienia. A w następnej wiadomości prosił o kod BLIK.

Marek mogę prosić początek nazwy tego @?

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by denis » Thu Mar 23, 2023 1:57 pm

Orzec wrote: Wed Mar 22, 2023 6:18 pm Uwaga na dokumenty premium quality. To oszusci. Mam dowody
Proszę nie robić offtopu. Na dole forum jest odpowiedni dział od takich dyskusji i informacji który nazywa się "Scamy / wyjebki / fałszywe sklepy".
Sklep o którym piszesz dawno został już na forum wymieniony jako wyjebka. Proszę również nie pisać 10 takich samych postów.

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by Orzec » Wed Mar 22, 2023 6:18 pm

Uwaga na dokumenty premium quality. To oszusci. Mam dowody

Re: Ile pieniędzy straciliście przez oszustów?

by Marek » Thu Mar 16, 2023 10:32 am

DENIS: PROSZĘ SIĘ ZWERYFIKOWAĆ ZDJĘCIAMI I FILMIKIEM Z BIEŻĄCĄ DATĄ NA KTÓRYCH WIDAĆ OFEROWANE PRODUKTY. INACZEJ TRAKTUJEMY TO JAKO OSZUSTWO.

Wszystkie dyplomy do szkoly jak najbardziej polecam

**************@proton. Me

Top