Pytanie o założenie konta w banku i jdg

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: Pytanie o założenie konta w banku i jdg

Re: Pytanie o założenie konta w banku i jdg

by mariusz67 » Tue Oct 08, 2024 11:08 am

Cześć kolego na wygenerowane dane na polskich dokumentach za granicą założysz wszystko bo nie mają obce kraje dostępu do naszej bazy obywateli, ale w Polsce to nie przejdzie także nawet nie cuduj. Aby założyć to co chcesz w Polsce to musisz sobie zamówić dowód klona np. na dokumenciki.net

Pytanie o założenie konta w banku i jdg

by Nowyy » Fri Oct 04, 2024 9:33 pm

Cześć, czy na kolekcjonerski dowód z losowymi danymi w tym wygenerowanym sztucznie peselem jestem w stanie założyć konto w banku oraz jdg ?
Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Top