Praca za granica na kolekcjonerskim

Post a reply

Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode is ON
[img] is ON
[url] is ON
Smilies are ON

Topic review
   

Expand view Topic review: Praca za granica na kolekcjonerskim

Re: Praca za granica na kolekcjonerskim

by denis » Wed Nov 13, 2024 1:33 pm

Jakbyś umiał korzystac z wyszukiwarki na forum to byś pieniędzy nie wtopił.

Re: Praca za granica na kolekcjonerskim

by Banita1988 » Thu Nov 07, 2024 9:12 pm

Co polecacie do takiej zabawy? Kiedyś nie miło się zdziwiłem i szkoda mi znów wtopić pieniędzy...

Re: Praca za granica na kolekcjonerskim

by zdolny_kolekcjoner » Fri Sep 13, 2024 9:27 pm

Witaj, nikt się nie kontaktuje. Jak sobie to wyobrażasz? Nawet nie wiem jakby to miało działać i w jakim celu maiłoby to być robione :lol: :lol: :lol:

DZIEŃ DOBRY, TU HELGA Z NIEMIEC. DZWONIE Z FABRYKI KRZESEŁ W DORTMUND. MAMY TUTAJ NOWEGO PRACOWNIKA. POLAKU CZY MACIE W SYSTEMIE PANA JANUSZA KOWALSKIEGO ZE ŚWIĘBODZIC? :lol:

Nikt takich rzeczy nie weryfikuje.

Praca za granica na kolekcjonerskim

by Xyz » Sun Sep 01, 2024 10:13 am

Witam wszystkich kolekcjonerow :)
Jak wyglada kwestia podjecia pracy np w Niemczech lub Holandii na kolekconerskim dowodzie ? Czy maja oni dostwp lub kontaktuja sie z Polska aby sprawdzic ze dana osoba faktycznie w kraju istnieje ?
Czy ktos moze podjal tak prace ?
Z gory dzieki za pomoc :)

Top